Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Befogadtunk egy kiscicát, mit...

Befogadtunk egy kiscicát, mit tegyek h tudjam semmi baja nincs?

Figyelt kérdés

Lathatoan jol van, de megszeretnenk tartani. Fel eves sincs. Most már jò bőrben van, de nagyon csipas a szeme es a fule kicsit sebes. Meg felek nehogy vmi bacit kapjunk. Tole.

Kamillaval borogathatom a szemèt? :) koszonom előre is.

23N



2016. szept. 15. 21:58
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

Jajj!! Ne hibaztasd magad... lehet h akkor 2 sem marad!!:((

Probalok gondos lenni, amennyire megtehetem.. befogadnam en mindet ha lehetne, de sajna nem..:) :/

En sem ismertem sokaig a cseppeket. De nagyon tartosan hat, es igy nemkell sokat kinlodnom sem nekem sem az allataimnak!:) es a por is 2hetes kúra aztan nemkell. :) de tenyleg mertekkel hasznalom.:)

Koszonom h segitettel tenyleg!!

Neked vannak haziallataid???

2016. szept. 15. 22:49
 22/46 A kérdező kommentje:

20# remelem a Mienk is csak kivancsi. Nem olyan veszes csak a jobb szeme csipas kozepes mertekben. De akkor is aggaszt. Biztos, ami biztos.

Erdekel majd vkit folytatas ? Irjak a fejlemenyekrol?:)

2016. szept. 15. 22:51
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
Tök aranyos vagy hogy így aggodsz a cicàdért és TÉNYLEG biztos vagyok benne hogy remek gazdija leszel, de szerintem még cicus ügyben picit tapasztalatlan vagy, szóval hiàba van szabin a dokid vidd màsikhoz és érdeklödj minden téren! Egyébként NAGYON sok boldogsàgot kívànok a kis angyalkàdhoz!!!!!!!
2016. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim válasza:
#5 vagyok. A miénk is csúnyán begyulladt szemmel és sebes füllel érkezett, kamilláztunk másfél napig, és tökéletesen rendbejött. Nem hallottam még, hogy macskának nem szabad kamillázni, nekünk is állatorvos javasolta, hogy töröljük át párszor. Fülecske gyógyult magától. Bolhacseppet kapott ő is, egy elég volt, pedig tömegesen voltak rajta. Cicahurcolót 3-4ezer Ftért tudsz már venni Fressnapfban és hasonlókban, vagy akár Auchanban is. Szerintem ne szorongd túl, a macskák strapabírók. :)
2016. szept. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező :))))))) én is mentettem pici cicákat már többször is, egyikük, Luna cica még mindig megvan :$ és nagyon szeretem. Szerintem pici cicát megmenteni nagy királyság!

Ha Miskolchoz közel lax, én tudok itt egy nagyon királyos állatorvost, hozzá elvihetnéd, mert nagyon profi.

2016. szept. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
78%

#11-es vagyok, nekem sajnos rossz tapasztalatom van a kamillás törölgetésről,nekem 4 kiscicát szül ide egy macskamama a grillsütőbe. A hamu és korom miatt gyulladt be a szemük,és mivel a gyk.-n olvastam a kamillát és 100% jónak tünt elkezdtem mosogatni a szemuket,,mint kiderült a kamilla szárítja a szemet,és többet ártottam szegényeknek minthasználtam. Biztos van akinek meggyógyul a cicája a kamillától,de a mi állatorvosunk nem ajánlja,és a gyógyszerészünk sem.recept nélkül kapható antibiotikumos kenőcsöt kaptam ami javított az állapotukon addig amíg nem kerültek orvoshoz.

Ez a tapasztaalatom,ezért írom ,hogy kamillával nem szabad törölgetni.

2016. szept. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

19-es vagyok, de én írtam a 20-ast is :) Nincs mit!

Az a cicus, amelyiket elhoztuk, a kandúrka :) Ő szerencsére megúszt már az akciót, mi bolhátlanítottuk.

Jött mellé az utcáról egy kislány is, ő két éves lesz.

Engem nagyon érdekelne, mi van a cicóval :)

2016. szept. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

Hu. De sokan irtok. Nagyon koszonom, vegul elvittem ma allatorvoshoz, hogy megnezze. A csipaja azert van mert nagyon gyorsan elkerult az anyjatol es mindenfele vadaszik, szaglaszik. Tehat kosztol van. Kamillas vagy csalanos borogatast ajanlott. Heti egyszeri alkalommal , mert amugy tenyleg kiszaritja.

Hordozot netrol rendelunk majd, egyebkent makk egèszseges , maximum 5honapos cicának találja.

Oltàs egy honap mulva lesz.

Ja! Es kisfiu, ahogy en magamban tippeltem.

Cirmos lett a neve , es most napozik a teraszon a vizslam mellett.

Ami mèg meglepo h megfernek

2016. szept. 16. 12:04
 29/46 A kérdező kommentje:
Toltok majd fel kepeket Rola
2016. szept. 16. 15:16
 30/46 A kérdező kommentje:
2016. szept. 16. 15:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!