Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 napos újszülött kiscicám...

2 napos újszülött kiscicám nem akar szopizi és tátog, meg nyávog reggel óta! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A többiek is mintha kerülnék és anyu sem foglakozik vele különösebben!Ha cicihez rakom akkor sem szopizik! Kicsit olyan esetlen is,nem úgy mozog mászik mint a többiek! Próbáltam langyos vizes ronggyal törölgetni a popsiját,mert olvastam hogy lehet fáj a pocija és akkor ez segít neki az ürítésben!Nem tudom mit csináljak vele!!!?????
2010. ápr. 23. 17:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ezek szerint volt valami gond vele. :(
2010. ápr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Remélem ezután ivartalanítva lesz a mama és majd a picik is. Egy ilyen eset sajnos mindig a gazdi felelőssége, hogy ne kelljen a további ilyen esetekért lelkiismeret furdalást érezned, ezért tegyél ellene. Sajnos ez nem a természet rendje, hanem a gazdi gondatlansága.
2010. ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
elmész te a f@szomba de most komolyan! hidd el gondolkodtam ivartalanításon!! csak tudod nem mindenki teheti meg hogy havi 50ezret költsön az állataira! szóval az ilyen ivartalanítós meg felelőtlenséges dumákat tartsd meg magadnak!
2010. ápr. 24. 15:49
 14/23 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom. Nem a te hibád. Van olyan, hogy egy pici gyenge, vagy valami betegség (pl. nyitott szájpadlás) miatt elpusztul. Ha legközelebb ilyen van kétóránként kell etetni cica tápszerrel, amit pipettával vagy ha nagyobb cumisüveggel tudsz belediktálni. Nálunk is volt egy ilyen cica egyből hívtam a dokit, aki közölte, hogy ne törődjek vele, meg fog halni. Sírtam egy kicsit, majd mamám azt mondta, ez ne tántorítson el, meg tudom menteni. Elkezdtem etetni, ami nagyon kemény volt, mert a kétóránként az éjszakára is vonatkozik, de sikerült. Nem emlékszem pontosan, de mire észrevettük a többi kétszer akkora volt már mint ő, tehát mi sem azonnal cselekedtünk, de megmaradt a cica, mert életképes volt. Ha az a szegény cicus fél nap alatt elpusztult valószínűleg nem volt életképes, nem a te hibád.

Rendkívül unalmas amúgy, hogy bármilyen cicás kérdésnél, az ivartalanításról papolnak, belátom és elismerem a dolog jelentőségét, de nem ez számít OFF-nak? Ez kb. olyan, mintha kérdeznék a főzésről és erre az a válasz érkezne, hogy vécézés után mindig moss kezet.

2010. ápr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Akinek az ivartalanítás nem fontos, az nyilván nem látott még kóbor macskákat elpusztulni az út mellett. Nem halt meg a keze között az utcáról hazavitt pár napos macska, akinek az anyját elütötték. Nem járt még sintértelepen. Nem járt menhelyen sem, ahol minden héten a kapu elé kitesznek egy dobozt, benne mamacica a kölykeivel. Főleg nem nézte végig az elaltatásukat. Ha nem mindenki dugná homokba a fejét, akkor máshol tartanánk. Ha mindenki picit szeretné a többi állatot is, nemcsak a sajátját, akkor szintén.

A kedvezményes ivartalanítás összesen 5 ezer forint. Kedvezmény nélküli 10 ezer. A kandúroké olcsóbb. Nekem sincs havi 50 ezer forintom az állataimra, de mind a hat ivartalanítva van, hogy egészséges és teljes életet élhessenek ők is. Aki pedig kutyát vagy cicát szeretne, azt én személyesen elviszem a helyi menhelyre, hogy az ottani gazdátlanok kapjanak esélyt és gazdira találhassanak. Boldogabban alszom el esténként, hogy nekik lesz gazdijuk, ahelyett, hogy az én otthon elletett macskáimnak keresnék égen-földön akármilyen befogadót. Persze nyilván rosszul gondolom...

2010. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiiban hogy baszottul könnyű a gép mögül okoskodni és kvára nem tudod hogy az elmult egy hétben az összes pénzem a macskára költöttam! innnentől kezdve nem az én hibám hogy teherbe esett és még egyszer elugatom a kis agyadnakj hogy akarom ivartalanitani! úgy rühellem az ilyen embereket de kajak! És igen b+ én ástam el a két kezemmel este és nem te! de csak azért én mert nincs pénzem sirásóra!!!! rohaggyál meg ott ahol vagy azt csá! meghalt a kiscicám nem kéne már itt okoskodniű! Örülj a markodban és a flegma köcsög ujgazdag stilusoddal huzzál @nyádba!!!!!!!!!! téma off remélem törlik a kérdést% Amúgy nem emlékszem emlitettem e az ivartalanitás szót a kérdésemben! Rohadtul felhivtam az orvost azt csináltam amit mondott deha nem lehetett mit tenni akkor nem és kész! Af@sznak magyarázol innentől kezdve?!
2010. ápr. 24. 18:43
 17/23 anonim ***** válasza:
Énis utálom az ilyen f@aszokat.Ivartalanítsd-ivartalanítsd.Miből?Nekem is van két macskám kint élnek a nagypapám kertjében.Testvérek.Feltettem egy kérdést hogy nem-e lesz baj ha nemzésre kerül a sor.Mindenki azt írta hogy ivartalanítsam.Csak hát sokan nem tudják megérteni hogy nem mindenki anyucija meg apucija milliomos.Pontozzatok lesz.lesz@rom..
2010. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Idegesek vagytok és a stílusotok is hagy némi kívánnivalót. Kérdést tettél fel az interneten, amire csak a gép mögül tudok válaszolni. Ha nem kérdeztél volna, akkor nem lett volna mire válaszolni. Itt mindenki a saját véleményét írja, én is azt tetem. A többi időmben pedig a saját mentett- és a menhelyi állatokkal foglalkozom, természetesen nem a gép mögül.

A lényeg pedig még egyszer: az ivartalanítás 5 ezer forint!

Sziasztok, nyugodjatok meg...

2010. ápr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Egyetértek a kérdés kiirojával. Nekünk is nehéz az élet..
2010. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

sajnálom a cicádat :(

az enyém szombaton pusztult el, és őszintén aki ilyenkor képes az ivartalanítással cseszegetni, az nem tudja, hogy milyen amikor szinte a kezünk közt hal meg egy szeretett lény...:'( Az írásaid alapján az jött le, hogy szereted az állatokat. Nem a te hibád volt.

2010. ápr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!