Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy jobb a macskának? Ha...

Hogy jobb a macskának? Ha egyedül van, vagy ha ketten vannak?

Figyelt kérdés
2016. dec. 2. 06:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kifejezetten társas állat, egyedül is jól elvan.

Két macskát úgy a legegyszerűbb összeszoktatni, ha már kölyökkoruk óta együtt vannak, ha már felnőttek, lehetnek gondok amíg megszokják egymást (ha egyáltalán megszokják).

2016. dec. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Imàdnak egydüli kedvencek lenni, de ha nem vagy tul sokat otthon akkor jol jöhet egy tàrs neki.
2016. dec. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem egyformák... Szociális lények, de ezt az emberrel is elég jól ki tudják élni (s van, amelyik inkább alszik, eszik és magányos farkas).

Kölyökként nagyon kell nekik valaki, játszva, verekedve tanulnak s amúgyis hihetetlenül izgalmas egy felnőtt macska farka (igaz, nem tudom, mi nem izgalmas egy kölyöknek).

Később el szoktak lenni magukban, illetve az emberrel.

Pár évtized alatt ezt szűrtem le, bár az igaz, hogy kizárólag benti macskánk sosem volt. De olyan igen, aki kvázi mindig bent volt és aludt.

2016. dec. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Macskától függ. Az én cicám imád egyedül lenni, utálja a többi macskát.
2016. dec. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!