Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezt hogy dolgozzam fel?

Ezt hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Fogtam a kis cicát és véletlenül leejtettem. Nem tudott megmozdulni, most biztos, hogy meghal. Annyira utálom magam! Soha semmilyen állatot nem bántottam és most miattam fog meghalni egy ártatlan cuki kis cica. Mással már volt ilyen? Hogy dolgoztátok fel? (Olyan válaszokat nem kérek ami nem ezzel kapcsolatos.) Nem akarom megvágni magam, de semmit se tudok ellene tenni, annyira fáj, hogy​ miattam fog meghalni. Most is szenved, ez megfog maradni bennem örökre, hogy elvettem egy életet!

2017. jún. 6. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
vidd el orvoshoz tard
2017. jún. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Meghalt!!!!!!! 😭😭😭😭😭😭
2017. jún. 6. 15:53
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
mennyi idos volt??? es hogy lehetsz ilyen hulye??
2017. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
mi az hogy hogy lehet ilyen hülye??!! bárkivel ismétlem BÁRKIVEL megeshet hogy ilyen történik. azt kérte a kérdező hogy segítsünk neki nem azt hogy bantsuk emiatt. kérdező: ez tenyleg barkivel megtörténhetett volna, és nem volt szándékos. most egy ideig szomorú leszel de egy ido mulva elmulik. en csak azt tudom mondani hogy az ido segit hogy elfogadd es ne hibaztasd magad.
2017. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
erdekes en sok kismacskat felneveltem mar de velem sose tortent ilyen, es ne engem cseszetek le nem en vagyok egy cicagyilkos.
2017. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%

Hány éves vagy? Ha 12 év körüli, akkor vigasztalhat a tudat, hogy még gyerek voltál.

Esetleg önkénteskedj menhelyen, fogadj örökbe egy idôsebb cicust akit úgysem fogadna már be senki és mentsd meg ezzel az életét.

2017. jún. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
66%
Igaz hogy most még rosszul esik. Én amikor 8-9 éves voltam, volt egy hörcsögöm. Aranyhörcsög. Játszottam vele, és dobáltam fel. Egyszer annyira feldobtam, hogy a mennyezetet is megütötte, és nem kaptam ki. Leesett a padlóra. Ekkor elkezdett dobogni a szivem, láttam hogy alig van nyitva a szeme, dobogott a szíve amikor felvettem és hideg volt. Elfolyt. Az orrából is csorgott a vér egy kicsit. Nagyon megíjedtem, és elmondtam a Mi Atyánkot legalább 5x. Szerencsére nem halt még akkor meg. De nagyon haragudtam magamra. Mind jött hogy kérjek tőle bocsánatot, de nem érthette a nyelvem. Majd elmúlt. Eleinte még rosszul esik, tudom. De téged vígasztaljon az, hogy (szerintem) egy jobb helyen van, és ez Isten akarata volt. Meg kellett történjen. Aztán meg nem kell lehurrogni h idehozom a vallást. Ha nem hiszel Istenben, te bajod, ne olvasd.
2017. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Tudom, szörnyű érzés.:( Sajnos mással is előfordul. PL.: Egyszer gyerekkoromban játszottam a kiscsibékkel, és ráléptem az egyikre. Verdesett, fejét a földre hajtva. Már nem lehetett megmenteni (plusz még hazudtam is, hogy így találtam). Mindkettő kínoz a mai napig, de sajnos nem lehet már mit tenni. Egy kedves ismerősöm, egy tündéri lány, a saját kiscicájára lépett rá, miközben költözködtek. (Meghalt.) Borzalmasan kiborult ő is. Tanulj belőle és légy figyelmesebb. Bizonyára azért visel meg, mert érzékeny, jó ember vagy. Mások hobbiból gyilkolásznak állatokat és még élvezik is. A lelkiismeret jó dolog, ha működik, azt jelenti jó az értékrended. Próbálj megnyugodni, egy idő után enyhül a fájdalom.
2017. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Véletlen volt. Ezt nem kell feldolgozni, ezen túl kell lépni. Aki meg ezért lehülyéz az egy büdös hazug bunkó. Miért hazug? mert azt álltja hogy sose szúrt el semmit. Ilyen pedig nincs. Ha nem lennél állatszerető és kedves ember, le se szartad volna azt a macskát, meg sem fogtad volna. Van egy mondás, hogy csak az hibázik, aki dolgozik. Aki nem csinál semmit, az hibázni sem fog. Te pedig tettél valamit, csak ezért történhetett. Az űberokosok meg szégyelljék magukat, de nagyon!
2017. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Miért fogdosod békén kell hagyni, míg olyan idös nem lesz, hogy a talpára essen!

Igenis felelőtlen hülyegyerek vagy, mi van ha az embercsecsenöt ejted le véletlen? A szitu ugyanaz, ké t tehetetlen lényröl beszélünk.


Egyébként furcs én a tizennyolc év alatt egy kiscicánkat kisnyulunkat sem öltem meg "véletlenül", pedig sok volt föleg nyuszi meg csibe.

2017. jún. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!