Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicámat 7 hetesen hozom...

Kiscicámat 7 hetesen hozom el,8 hetesen szerettem volna, de előbb kell mégis! Nagy baj? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most Szombaton lesz a kis Kandúrom 7 hetes , és el kell hoznom ! Igazság szerint én 8 hetesen szerettem volna, de azt mondták ma hogy vigyem el , mert a többit is viszik , és hogy sokat esznek már -_-" (3-an vannak tesók) !

Ez az egy hét sokat számítana neki ?? Mert hiába próbáltam kérni , azt mondták akkor is vigyem el .... :S

Jó elhozom , egyből jön is az Állatorvos oltani , és féregteleníteni ! Mindene megvan (fekhely, tálak ,wc,alom,nyakörv,játékok, száraz eledel (Royal Canin) minden még az ivartalanításra is az időpont ! Fel vagyok készülve, de azért szeretnék megnyugodni !


További szép napot, és köszönöm a válaszokat !


2010. máj. 19. 19:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért, és mióta van divatban az a tévhit, hogy a kiscicákat 8 hetesen szabad elválasztani az anyjuktól. Pár éve, még a 6 hetes korban való elválasztás élt a köztudatban.

A kérdésre válaszolva, egyáltalán nem probléma, sőt egy héttel később is vitted, mint ahogy eredetileg lehetne.

2010. máj. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mégegyszer köszönöm a válaszokat, és veszek ma Whiskas Supreme alutasakos eledelt is , jó párat :)

Tápot gondoltam hogy nem biztos hogy tudja enni még, úgy dondoltam azt langyos vizben megáztatom neki !

Tejet akkor nem adok neki , felénk csak tehéntejet lehet kapni ! Akkor linkelek képet majd szombaton , aki akarja majd nézze meg , de új kérést nem írok ki !


Ha már macskuszt hozok , akkor legalább mindene meglegyen,ezért mindent megvettem neki , már csak ő kell :) További kellemes napot, és jó válaszolást nektek :)

2010. máj. 20. 09:23
 13/13 A kérdező kommentje:

A képek ahogy ígértem :)

Az egyiken , amelyiken szinte alszik hogy vigyorog :D


[link]


[link]


[link]

2010. máj. 22. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!