Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem vagyok macskaimádó, de ez...

Nem vagyok macskaimádó, de ez a nyúzásos kínzás szó szerint elborzasztott. Szinte óránként eszembe jut a látvány. (? )

Figyelt kérdés

Mondjuk mindenfajta állatkínzást elítélek, gyűlölök. Én totál kivagyok.

Mi a kérdés? Ti is gondoltok erre a szerencsétlen állatra azóta?

Nem tudom kiverni a fejemből. Brutális.



2017. aug. 6. 21:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon sok embernek van most már elege bból amit itt eltűr az igazságszolgáltatás. Borzasztó sokan lájkolják a szurkolók összeefogását a face-n, már ebből látszik mekkora a közfelháborodás azon, hogy nem teszik helyre az állatkínzókat. Kövesd őket te is:

[link]

2017. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok.

Engem a tavalyi felgyújtott kacsa és süni is borzasztóan megviselt. :(

2017. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Most néztem meg én is, hogy írtad. :'(. Szegény cica.

Nyúznák le a golyóját annak, aki ilyet tesz.

Ha adhatok egy tanácsot, akkor te ne nézd meg a Földlakók című dokumentumfilmet.

Csak ilyen brutál dolgok vannak benne, és sajnos mind igaz.

2017. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Én egy lánnyal voltam így, azt felgyújtották, és elevenen elégett, a csürhe meg videózott. Én meg végignéztem.

Mármint a videót.

Volt olyan, hogy napközben vezetés közben eszembejutott, ahogy ott vonaglott, meg odított kétségbeesetten, erre még öntöttek rá benzint.

Meg kellett állnom hányni, annyira megviselt.


De aztán megnéztem még jó sokszor.

Hogy örök életemre a tudatomba véssem minden egyes kockáját, és soha ne felejtsem el, hol tart az emberiség, mire képesek az emberek, és soha senkiről egy másodpercre se feltételezzek ennél jobbat.

Mert ugyanolyan hétköznapi emberek vették körbe, és nézték végig az egészet, (nagymamák unokákkal, stb) mint akiket nap mint nap látsz az utcán.

2017. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
nekem folyamatosan eszemben van. van cicám...és imádom.
2017. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez lenne megoldás, sokkolni az embereket, hogy végre fellázadjunk az ellen, hogy ilyen "emberekkel" kelljen együtt élnünk. Tönkre teszik számunkra ezt a világot.
2017. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
73%

aki ilyet tesz egy állattal az valamilyen mentális bajjal küszködik szerintem


És emberre is veszélyes lehet.

érdemes lenen elmegyógyának kivizsgálni a két tettest, és 1-2 év börtönt is nyugodtan elbírna ez az eset.

Már csak az elrettentés miatt is.

2017. aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez a világ egyre betegebb. Védtelen állatok... Aki egy állattal ilyet tesz, simán megteszi emberrel is. Nem értem ezt hogy nem fogja fel senki. Ott gyilkolnám meg helyben, de előtte kicsit "játszanék" velük én is. Ráadásül nem is pestiek az elkövetők, ki tudja hány ilyen tettet úsztak már meg...
2017. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
7-es! Én detto így gondolom. Az ilyen férgek az emberekre is veszélyesek. Érzés bennük: semmi!
2017. aug. 6. 21:40
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjunk, hogy max 2 évet fog kapni, ha kap egyáltalán. Márpedig ez igen felháborító ! Én élve megnyúznám az ilyen férgeket, méghozzá nyílvánosan. Remélem, ha az "igazságszolgtatás" nem teszi rendesen a dolgát, akkoris megkapják, ami jár nekik, hisz tudni a nevüket és hogy hol élnek. Az ilyen selejteket agyon kéne csapni, mert soha nem lesznek a társadalom méltó tagjai.
2017. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!