Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem vagyok macskaimádó, de ez...

Nem vagyok macskaimádó, de ez a nyúzásos kínzás szó szerint elborzasztott. Szinte óránként eszembe jut a látvány. (? )

Figyelt kérdés

Mondjuk mindenfajta állatkínzást elítélek, gyűlölök. Én totál kivagyok.

Mi a kérdés? Ti is gondoltok erre a szerencsétlen állatra azóta?

Nem tudom kiverni a fejemből. Brutális.



2017. aug. 6. 21:02
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Már szabadlábon vannak .... :(
2017. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Miért is nem lepődök meg...
2017. aug. 8. 15:51
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Megintcsak 16-os vagyok. Én egyáltalán nem bánom, hogy szabadlábon védekezhetnek, így legalább valami önbíráskodónak van esélye elkapni őket. :D Mert az 100%, hogy a bíróságon nem annyit kapnának, amennyit érdemelnének, még a maximálisan adható 3 év is lóf.sz ahhoz képest, amit tettek.
2017. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudom feledni. Én is teljesen kivagyok.


TEGYÜNK a brutalitás ellen, és mivel a kormány SEMMIT sem tesz, sőt hátráltatja még a jogot is ahhoz, hogy börtönbe kerüljenek (1 év, elhanyagolható 1 év), ezért nekünk, embereknek kell összefogni és meglincselni, UGYANAZT csinálni, mint amit a szerencsétlen, kiszolgáltatott állaton elkövettek!


Az a baj, hogy nincs szankció, megtorlás. ÍGy szabadon csinálhatják.


HA kiírtanánk ezeket az emberi hulladékokat, akkor szebb lenne a világ!


Figyeljetek fel arra is, ha ütnek-vernek otthon valakit, és az ellen is lépjetek fel, mert a szadisták, gyilkosok nagyrésze onnan kerül ki - függetlenül az anyagi helyzettől - ahol ütik-verik, megalázzák és folyamatos terrorban tartják a gyereket!


Az a baj, hogy a társadalom annyira immunis lett, hogy ezek felett is szemet húny.


Az óbudai 2 ffit is laposra kell verni és kínozni jó hosszasan!


Ugyanazt kapják, MINIMUM, mint amit elkövettek! Elsőként ugranék oda, ha erről van szó!


De elengedték őket.,.., ami már önmagában is felháborító!!!

2017. aug. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Teljesen MINDEGY, hogy macskaimádó vagy, vagy sem!


Semmilyen brutalitást és kínzást nem lehet elnézni, tök mindegy kiről és miről van szó!!


UGYANAZT kapja, MINIMUM (!), amit elkövetett!! Segítek!

2017. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

[link]


Ide jutottunk, de hogy??? És miért asszisztál hozzá az ügyészség és a bíróság könyörgöm?

2017. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

24-25-ös válaszoló!


Az "alkérdésemben" ezt is leírtam. Attól még szeretem a macskákat, hogy nem vagyok fan. Inkább kutyás vagyok. A lényeg a kérdésemben nem ez volt, ha olvastál a sorok közt.

Ment (majdnem) mindenkinek a zöld, Neked is! Köszi az eddigieket!

2017. aug. 10. 16:47
 28/29 anonim ***** válasza:

Nincs mit, és köszönöm én is.


A szép és a jó az lenne, ha MEGTALÁLNÁK a két elkövetőt és a többi ember "kegyetlenkedhetne" rajtuk végkimerülésig. Bár nekik már az is jutalom lenne...

2017. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Na ez az! Nem tudom fel fogni.....egyszerűen NEM.

Nagyon sok kínzás történik nálunk én meg csak pislogok, hogy what the fuck???? Emberek mi a fas# van veletek? Mi a jó édes anyátokért kell ilyet csinálni??? Már bocsánat a xurva szavakért de felháborìtott az esetés a többi is amiket a napokban hallottam még. Na meg ami barátnőm kutyájával történt. Szóval nem tudom felfogni, hogy hogy képes ilyet csinálni valaki? Megnyúznak egy cicát....kutyákat vernek agyon és büszkén kiposztolják a videòt, orvostanhallgatók kínoztaj macskàkat.....és még annyi más szörnyűség...basszus mi van veletek? Ezt most azokhoz irtam akik bántottak már állatot és esetleg azok is olvasnák.Az ilyet el kell zárni a külvilágtól. Vagy még jobb, ki kell végezni vagy bezárni egy verembe és ott hagyni megrohadi. Kár hogy nálunk nincs lincselés már mint egyes országokban megengedett hogy a nép álljon bosszút egy elkövetön és a hatóságok nem szolnak bele. Ezt kéne bevezetni nálunk is......

2017. aug. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!