Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem vagyok macskaimádó, de ez...

Nem vagyok macskaimádó, de ez a nyúzásos kínzás szó szerint elborzasztott. Szinte óránként eszembe jut a látvány. (? )

Figyelt kérdés

Mondjuk mindenfajta állatkínzást elítélek, gyűlölök. Én totál kivagyok.

Mi a kérdés? Ti is gondoltok erre a szerencsétlen állatra azóta?

Nem tudom kiverni a fejemből. Brutális.



2017. aug. 6. 21:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Mármint élő adásban kéne megnyúzni az elkövetőket. Ez lenne az igazságos.
2017. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Mindig is voltak szadista hajlamú emberek. Az állatok védtelenek. Ezért ők a célpontok.

Ma a technika lehetővé teszi, hogy egy telefonnal felvétel készüljön, aztán mehet a youtubra, amelyet rengetegen néznek. Ezerszer, milliószor többen értesülnek az ilyen esetekről, mint régebben.

2017. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
10-es! Az a véleményem, hogy nemhogy két évet nem kapnak, megússzák egy ejnye-bejnyével, felfüggesztettel, vagy pénzbüntetéssel. Most már jó lenne, ha lenne elrettentő ereje az ilyen állatkínzásoknak. Eddig nem nagyon van, mert nem büntetik kellőképpen. :(
2017. aug. 6. 21:58
 14/29 anonim ***** válasza:
Szerintem vissza kéne vezetni a halálbüntetést és az ilyen aberrált állatokat tarkón kéne lőni..
2017. aug. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
63%

Megrenditett de nem foglalkozom vele tulságosan, pedig cicáim is vannak.

Miért nem? Mert van ezer más fontosabb dolgom, pluszban csak égnek megy a vérnyomásom, hog semmit nem fognak kapni az elkövetök, mert akkora szar az ország.

2017. aug. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Engem is nagyon megrendített, és folyton eszembe jut azóta is, hogy mennyit szenvedhetett szegény kis állat.

Egyébként az ilyen férgek emberre is veszélyesek, nem véletlen, hogy szinte mindegyik sorozatgyilkos állatkínzással kezdte. Ezért kellene őket az első állatkínzásos eset után örökre kivonni a forgalomból.

2017. aug. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is folyton eszembe jut,hogy szegeny cica mennyire szenvedhetett.Belegondolni is szornyu,hogy milyen fajdalmai lehetek.Remelem,hogy nagyon megfizetnek erte az elkovetok.Engem nem erdekel,hogy az ilyenek veszelyesek lehetnek emberre is.Eleve ne kinozzanak allatot es,ha valaki megis megteszi azt nagyon buntessek meg.Lehetoleg ugy,hogy a tobbi retardalt ne merjen egy allathoz sem hozzaerni.
2017. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
16-os vagyok, igazából nekem is elég nagy probléma az, hogy állatot képesek bántani (sőt, sok embernél többre tartom a macskáimat), de ilyenkor mindig jön valaki, aki elkezd cryolni, hogy "jaaaj ez csak egy macska", szóval én az ilyenek miatt teszem hozzá mindig, hogy ezek a férgek emberre is veszélyesek.
2017. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Egyetértek! Mi az hogy jaj, az csak egy cica???


Most a tényekben egy 15 éves embernek nem nevezhető egyén meggyilkolt 2 hajléktalant. Amin kiakadtam: kb. 3-4-szer elmondta Marsi, hogy "a 15 éves gyilkos tini".

A tini szó egy pozitív jelző az én szememben. Ez is mi?! Hát sok mindenen lehetne háborogni, csak egyenként nem sokat érünk. :( Mindenkinek igaza van, aki azt írja, ha valaki egy védtelen állatot halálra kínoz, főleg ilyen kegyetlen módon, az nem érdemel további életet. Nem akarok itt is kedélyeket szítani, megteszik máshol bőven, közösségi oldalakon, fórumokon, ez a saját véleményem.

2017. aug. 7. 18:41
 20/29 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem nagy dolog egy élő, érző állatról levágni a bőrét. A kutyapártos járdafestés meg a BKK bérletrendszer lebuktatása na az már komoly ügy ebben az országban :(
2017. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!