Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám még mindig elég...

A macskám még mindig elég náthás, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__880824-mit-c.. ezt a kérdést tettem fel, azóta voltunk dokinál, kapott 2 napja szurit, de még mindig ugyanolyan állapotban van.
2010. máj. 28. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:

1/4 algopyrin 2 naponta, esetleg egy kis!! borsot tegyél az orrához, hogy kihapcizza a cuccot.

De mondjuk ha a szuri nem segített lehet ez sem fog.. :/

2010. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 hell-ikon ***** válasza:

Ha tényleg macskanátha, akkor időbe telik míg jobban lesz. Kell neki legalább egy 1 hét, hogy jobban legyen de mivel kiscicáról van szó, ez könnyen lehet több is.


Nekem 2 éve sajnos felnőtt macskámat vitte el a macskanátha.

Algopyrint macskának meg ne adj.

Felnőttnek sem adnék 1/4-et sem, nemhogy egy pár hetes cicának (még ha lenne itthon ez a gyógyszer, akkor se).

Csúnya dolgot tud a macska veséjével, májával művelni.

2010. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi szépen aranyosak vagytok.volt még 2 tesója is ők egész jól vannak.

ma éjjel fenn voltam és egyszer a kicsi nyávogni kezdett. kivettem a helyéről és már mozogni sem bírt. aztán felkeltettem anyát és mondtam hogy szerintem most fog meghalni. nem akartam hogy szenvedjen azt szerettem volna ha az én cicám lett volna egész idős koráig.. :( annyira szomorú vagyok, több órája csak sírok.

2010. máj. 29. 04:47
 4/10 hell-ikon ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem.

Tudom, hogy most nem lehet semmi olyat írni, ami megnyugtatna, de nézd a dolog másik oldalát...


Nem szenved tovább, s azt kis időt is amit itt tölthetett, szeretetben, gazdi mellett tölthette a legutolsó pillanatig. Sok macskának ez nem adatik meg.

2010. máj. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Nigra ***** válasza:

akkor ez macskanátha volt....oltás van ellene, de ha már elkapta, akkor nem igen gyógyítható....részvétem. :(


Nigra

2010. máj. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

a tesói is kicsit tüsszögnek de bízom benne hogy ők nem kerülnek olyan állapotba, szerencsére elég erősek már. :)

és mégegyszer köszi..!

2010. máj. 29. 10:24
 7/10 A kérdező kommentje:
a tesói nem olyan súlyosan betegek, szerintetek használ még az oltás? most fogják megkapni. nagyon remélem hogy igen, nem szeretném mégegyszer átélni ezt
2010. máj. 29. 16:13
 8/10 Nigra ***** válasza:

ha időben megkapják az oltást, akkor még lehet rá esély. Nem mondom, hogy száz százalék.


Nigra

2010. máj. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem biztos hogy olvassátok, de a tesói időben megkapták az oltást, az egyik sajnos elszökött :( a másik pedig itt dorombol az ölemben :)) köszi mindenkinek!
2011. ápr. 2. 01:02
 10/10 hell-ikon ***** válasza:

Én olvasom, habár picit megkésve...:)

Örülök, hogy ők könnyűszerrel átestek rajta.:)

2011. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!