Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Szerintetek átverés?

Figyelt kérdés

A gyerekemnek szeretnék venni egy Bombay cicát és ma reggel találtam is ingyen. Csak annyi a problémám, hogy a nőnek több hirdetése is van felrakva, mindegyik máshol.

[link]

[link]

[link]

[link]

és még van egy csomó. Szerintetek átverés lehet?



2017. okt. 27. 14:32
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Persze mindegyiknek van törzskönyve, ezért is gondolok arra, hogy átverés lenne. Mert szerintem, ilyen cicákat/macskákat nem adnak ingyen. (37/L)
2017. okt. 27. 14:36
 2/21 anonim ***** válasza:
1%

Áruld már el, hogy mi lenne az átverés abba, hogy ingyen adnak egy cicát: az, hogy nem "márkás"?

Cicát szeretnétek vagy státuszszimbólumot? Bocs...

2017. okt. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
1%
Ja, és gondolod, ha fizetsz érte, akkor nem lehet átverés? :-)
2017. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom mire megy ki, de egy törzskönyves macska nem szokott olcsó lenni. A hirdetés Google fordító keze nyomát viseli.

Nem erőltetnem.

2017. okt. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 3. válaszoló!
2017. okt. 27. 15:03
 6/21 anonim ***** válasza:
3%

Ja, hogy Te csak azt köszönöd meg, amit hallani akarsz?

Akkor tudod, mit, tuti átverés, ilyen olcsón nem adnak ilyen drága macskát. (1-es, 2-es)


Azt hittem, a gyerekednek akarsz örömet szerezni - Őt meg nagy valószínűséggel nem érdekelné, milyen "márkája" van a cicának.

Természetesen mást mondanék, ha tenyésztésre vennéd.

És ne haragudj, de kissé bepipultam azon, hogy egy cicát nem a kedvességéért, a szeretetéért szeretnétek beszerezni, hanem a "márkájáért".

Amúgy az is elképzelhető, hogy a "nagyját" eladta jó áron és ezzel már nem akar vesződni...


Na, lehet lehúzni :D

2017. okt. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

ÁTVERÉS!

Nagyon sok ilyen hirdetés van, kiskutya.hu-n és egyéb ilyen oldalakon. Azt, hogy mire mennek ki nem tudom de az összes hasonlóan hangzó google-fordító szöveges hirdetést messziről kerüld el, többnyire a drága/ritka/divatos fajtáknál lehet belefutni.

2017. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Átverés. Arra mennek ki,hogy a cica ingyen van küldjél pénzt szállításra,vámra. Aztán persze sose lesz macskád. Ezek évek óta vernék át embereket a cicás és a kutyás oldalakon is. A képeket pedig a netről lopják.
2017. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Kedves 6. válaszoló itt nem a márkáról van szó és honnan tudnád, hogy nem a kedvességéért meg a szeretetéért szereznénk be a cicát? Mert igen is, azért is szereznénk be. A gyerekem álma meg az, hogy egy fajta tiszta Bombayt kapjon, akit szeretettel gondozna. Azért kérdeztem, hogy átverés lehet-e, mert mindegyik hirdetése (van vagy 10,.. vagy több) más településen van. Mivel törzskönyves mind és ingyen adná őket, ezért kérdeztem meg itt hátha valaki tud tanácsot adni ebben, hogy ez átverés vagy nem.

Ha meg lehet kérni téged, akkor a "bunkó" válaszokat mellőzd, mert nem azért írtam ezt ki, hogy így letámadjon egy olyan ember, aki csak azt hiszi, hogy nem a kedvességéért meg a szeretetéért szereznénk be a cicát... Én csak, azért írtam ide ki a kérdésem (amit elismétlek), hogy hátha tud valaki segíteni nekem, hogy most felvegyem a kapcsolatot vele vagy ne.

2017. okt. 27. 15:32
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. okt. 27. 15:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!