Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Szerintetek átverés?

Figyelt kérdés

A gyerekemnek szeretnék venni egy Bombay cicát és ma reggel találtam is ingyen. Csak annyi a problémám, hogy a nőnek több hirdetése is van felrakva, mindegyik máshol.

[link]

[link]

[link]

[link]

és még van egy csomó. Szerintetek átverés lehet?



2017. okt. 27. 14:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
6%

6-os... mert a macskából annyira árad a szeretet.... csak a kaja kell neki, ha meg már jól lakott hagyd békén. ennyit a macskáról

useless

2017. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
7%

2,3,6-os vagyok:

Látod, épp azért tudják átverni az embereket, mert "márkás" cicát szeretnének.

Ha valóban a kedvességéért szeretnétek cicát, akkor sokkal inkább hasznos lenne, ha egy cicamenhelyről hoznátok ki egy tündéri cicát, azok közül, akik epekedve várnak egy szerető gazdára:

[link]


És ha "bunkó" voltam, akkor bocs, de tényleg nem értem, hogy némely cicák miért "érnek többet", mint a márkátlanok. Mennyivel tud többet egy "Bombay" cica, mint egy egyszerű, cirmos cica? Na mindegy, nem húzom magam tovább :D

2017. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Még a képeken is látszik, hogy nem saját képek, átverés az egész. Soha nem szabad venni állatot apróhirdető oldalon, mert a legtöbbje átverés! Tenyésztőknek van saját oldaluk, nevük!
2017. okt. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
2,3,6...válaszoló semmivel nem tud többet egy átlagos házi macskánál, de ha a gyerekem egy bombayt kért a szülinapjára, akkor egy bombay lesz. Én azt értem, hogy segíteni akarsz, de azért ennyire ne erőltesd meg magad, mert nem bírsz lebeszélni a bombayról. Inkább felkeresek egy tenyésztőt és onnan elhozok egy cicát. Köszönöm minden más kedves válaszolónak a segítséget!:)
2017. okt. 27. 16:09
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Egyértelmű, hogy átverés. Hogy lehetne ennyiféle macskája egy embernek, ráadásul mindegyik máshol, mindegyik ingyen elvihető, de mint oltva, chip-es, féregtelenített, törzskönyves. Ha tényleg mindegyiket ő adta fel, akár még jelenteni is lehetne. Fura mindenesetre. Macska témában nem szoktam ott keresgélni, de ha rám hallgatsz, fel sem veszed vele a kapcsolatot.
2017. okt. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

[link]

Szerintem éppen elég ezt elolvasni hozzá... Hogy rájöjjünk, hogy kamu.

2017. okt. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
96%
2,3,6,12 -es válaszoló,nem értem miért kell rögtön leoltani valakit aki szerinted "márkás" cicát szeretne. Ha valakinek egy fajta tetszik miért ne vehetne olyat? Senki se kérdőjlezte meg,hogy többet érne,vagy jobb lenne mint egy menhelyi. Inkább azt kell elmondani,hogy csak törzskönyves,megfelelő oltásokkal és féregtelenítésekkel,szűrésekkel rendelkező cicát szabad csak megvenni. Én nem értem,hogy mi ez a nagy nyomulás,hogy mindenki sz@r ember aki nem menhelyi macskát vesz magához. Én támogatom a menhelyeket anyagilag,és adományokkal is,de ne legyek már rossz azért mert "márkás" macskám van akire 10 éve vágytam. Inkább az ivartalanítást és a felelős állattartást kène promotálni,nem beleköti valakibe aki szeretne egy fajtatiszta macskát.
2017. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Küldtem e-mailt. Google fordítóval készített választ kaptam. Angliába költöztek, repülővel küldik a macskát...

A többit képzeld el

2017. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem vetted észre a tört magyarságot a szövegben? Google fordító. Régebben böngésztem néha a startaprót, sok ilyen van, nehogy felhívd. Olyan, mintha mondjuk egy kínai elkezdene magyarul beszélni (férfi és női macskák -idézet).

Olvastam egy cikket erről pár éve, de most persze nem találom, egy újságíró felhívott egy ilyen hirdetést, és valami afrikai csávó kezdett el neki karattyolni a vonal túlsó végén.

Ne hirdetést keress, hanem tenyésztőt, tenyészetet, én nem tudom, hogy van-e ilyen tenyészet itthon. Esetleg környező országokban és biztos nem olcsó.

2017. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Mindenképp felkeresek egy tenyésztőt. Köszönöm szépen Mindenki segítségét!:)
2017. okt. 27. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!