Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A páromat nem szeretik a...

A páromat nem szeretik a cicáink. Mit tegyünk? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet az, hogy a párom valamiért nem szimpatikus a cicáknak, pedig nem új kapcsolat, együtt élünk és a cicák később kerültek ide. Ez leginkább abban nyilvánul meg, hogy mindent amin a párom illata van lepisilnek. Az összes cipőjét és papucsát, a takaróját, (de csak az övét) a táskáját, ruháit, egyszóval tényleg mindent amin az ő szaga van. Mit lehetne ez ellen tenni?

2018. jan. 22. 17:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nem tudni, milyen nemű cicák, honnan vannak, ki foglalkozik velük többet, és a párod milyen kapcsolatban áll velük, tehát szereti őket (a pisiléstől eltekintve), vagy nem.


Ha ezeket leírod, tudnék tippelni, miért lehet.

2018. jan. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha a macskák később kerültek hozzátok, és ha szereti őket, normálisan viselkedik velük akkor is, amikor nem látod, akkor amit írsz, egy nagy hülyeség. Ha nem úgy viselkedik velük, ahogy kellene, akkor nem kéne macska. Válassz, vagy a macskák, vagy a párod. Ez már nem oldódik meg, hidd el. Döntsd el, neked ki(k) a fontosabb(ak).
2018. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%

Macskásoktól kapni fogok, de szerintem a párod alapból utálja a cicáitokat. Ezt ők megérzik.

Előző voltam. A többit már leírtam.

2018. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

két nőstény ivartalanított cicáról van szó, mind a kettó 1 éves múlt. én etetem őket és én foglalkozok velük többet. választani nem fogok közülük, a problémára megoldást keresek, könyörgöm, milyen hozzáállás ez?! és a párom sose bántotta őket, maximum rájuk kiabál, ha valami rosszat csinálnak. neki amúgy első cicái, még nem érti úgy a "nyelvüket". szereti őket emelgetni, ők azt annyira nem díjazzák.

amúgy sokat van nálunk a 4 éves kistesóm, ő múltkor kergetőzött velük, utána az ő táskáját is lepisilte az egyik. szóval ez vmilyen bosszú szerintem, de a párom tényleg nem bántja őket.

2018. jan. 22. 18:07
 5/19 A kérdező kommentje:
engem amúgy nagyon szeretnek, a fejemen ülnek szinte, de gyerekkorom óta voltak macskáim, tudom hogy kell viszonyulni hozzájuk, tisztelni kell őket
2018. jan. 22. 18:09
 6/19 anonim ***** válasza:
29%

Milyen nemü a párod?

A macskák egyébként a lakásban összevissza vizelnek?

Hányan éltek a lakásban, milyen nemüek?

2018. jan. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Akkor az a válaszom, hogy semmit! Remélem, más is végigolvassa, amiket leírtál.
2018. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tudják róla, hogy egy douchebag. Vagy csak alomszagúak a ruháji. Vagy mjittyudomén. Az is lehet, hogy egyik se, vagy mindegyik.
2018. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Le kell cserélni a barátod!

Nem tudsz ellene mit tenni. A vejemét is néha. Ivartalanítva van? Mert, ha nem, lehet jelölget!

2018. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A 3.-nak!


A vejemet imádja a macska, pedig nem is az ő hozta a kapcsolatba. Bújik hozzá, és bizony néha megjelöli a cuccát. Nincs összefüggés, hogy szereti vagy sem.

2018. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!