Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi tévő legyek? Elvittük a...

Mi tévő legyek? Elvittük a kandúr cicánkat ivartalanításra, mert mindenki azt mondta, hogy jó hatással lesz rá, nem jár el esténként, nem kap nemi betegségeket a macskalányoktól, és nem fog megváltozni a természete.

Figyelt kérdés
Ehhez képest, tegnap 2 órára eltűnt, amikor itthon van ül a sarokban és nézi a falat, úgy tűnik mintha depressziós lenne. Hogy lehet visszaállítani az eredeti állapotot, hogy megint legyenek golyói? Bűntudatom van, szerintem haragszik rám. Tudtok olyan helyet ajánlani, ahol vállalnak golyóvisszaállítást?

2018. jan. 29. 12:32
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
93%

Bocsánat, de én halálra röhögtem magam :D

Nem érdeklik a golyói. Nem haragszik rád. A hormonjai szépen kiürülnek a szervezetéből és olyan lesz, mint régen, csak nem fog más kandúrokkal verekedni. Ha azt látod, hogy depis, akkor kérdezd meg az orvostól, hogy rendben van-e a cica sebe, nincsenek -e fájdalmai. Az altatást egyik cica jobban viseli, a másik kevésbé. Lehet, hogy ő pont olyan típus, aki még napokig kicsit bágyadt utána.

Az én szerencsétlen "megcsonkított" állatom itt fekszik mellettem. Egyáltalán nem hiányolja az ivartalanításkor eltávolított részeit. Éli a nyugodt kis életét. Nincsenek hatalmi harcok, verekedések csak relax. A tieddel is minden rendben lesz. Ne emészd magad!

2018. jan. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vigasztaló szavakat. Jól esik. Remélem ma már fogok tudni aludni picit. Tegnap egy falatot se tudtam enni, olyan szomorú voltam. :( Amikor ül a sarokban és nézi a falat sokáig csak az jut eszembe, hogy csináltam egy élőhalott plüsscicát az én erőtől duzzadó kandúromból :(
2018. jan. 29. 21:00
 13/35 anonim ***** válasza:
89%
visítok, nagyon tudatlan vagy kedves Kérdező :DDDDD
2018. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Lehet nem vagyok olyan penge macskakérdésben, mint ti, de azért nem kell kinevetni. Ő az első cicám, szeretném ha jó sora lenne nálam, próbálom némi empátiával kezelni a kérdést, és azon töprengek két napja, hogy nekem mi kéne a boldog macskaélethez. És akárhogy is nézem a macskacerka a listán van.
2018. jan. 29. 22:18
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
a macska nem úgy gondolkodik mint az ember. még mindig.. hiába lenne neked,ember fejjel fontos. a macskáknak nem annyira elengedhetetlen.
2018. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Ha már levágták nem lehet visszatenni a golyóit soha többé.
2018. jan. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
11%
Végülis a kamasz gyereket is ki lehet heréltetni, majd ha kiürülnek a szervezetéből a hormonok, lenyugszik.
2018. jan. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Szerintem is kamukérdés, tudja jól mire ugranak itt az emberek.
2018. jan. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Nem kamukérdés. Hogy lehet itt képet betenni?
2018. jan. 30. 11:54
 20/35 A kérdező kommentje:
2018. jan. 30. 12:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!