Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi tévő legyek? Elvittük a...

Mi tévő legyek? Elvittük a kandúr cicánkat ivartalanításra, mert mindenki azt mondta, hogy jó hatással lesz rá, nem jár el esténként, nem kap nemi betegségeket a macskalányoktól, és nem fog megváltozni a természete.

Figyelt kérdés
Ehhez képest, tegnap 2 órára eltűnt, amikor itthon van ül a sarokban és nézi a falat, úgy tűnik mintha depressziós lenne. Hogy lehet visszaállítani az eredeti állapotot, hogy megint legyenek golyói? Bűntudatom van, szerintem haragszik rám. Tudtok olyan helyet ajánlani, ahol vállalnak golyóvisszaállítást?

2018. jan. 29. 12:32
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

De szép cica!


Nyugi, minden rendben lesz vele :)

2018. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. tegnap már jött egy kis álom a szememre, ettem pár falatot, de a cica nem jött haza, reggel engedtem be.
2018. jan. 30. 18:10
 23/35 anonim ***** válasza:
86%
". tegnap már jött egy kis álom a szememre, ettem pár falatot" ám a kérdező nem normális
2018. jan. 31. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
54%

Ugyan már, nem tudom, miért ekézitek a szerencsétlent, teljesen természetes, amin átmegy. Meghozta a döntést, bevállalta a műtétet a macska érdekében, most meg azt látja, hogy a cica nincs jól, persze, hogy magát okolja.


De nyugi kérdező, majd jobban lesz.

2018. jan. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
72%

Nem akarlak megbántani, értem én, hogy tájékozatlan vagy, de ez azért erős túlzás amit csinálsz és amiket mondasz.

Azt is értem hogy empatikus vagy vele, de az hogy nem eszel, meg nem alszol emiatt...hát nem tudom.


De akkor még egyszer:

-jó döntést hoztál az ivartalanítással

-a macska (ahogy a többi állat sem) NEM gondolkozik ilyeneken; ők ösztönlények, és a környezet ingerei, illetve a hormonok hajtják őket, nem akar ő csajozni meg ilyenek. Hacsak oda nem teszel elé egy cicalányt, akkor nem fog cicalányokon járni az esze, ebben biztos lehetsz!

-még csak pár nap telt el a műtét óta, normális, hogy bágyadt és fájhat a sebe is

-nem utál téged és nem haragszik rád, csak simán nincs jó kedve most, legyél türelemmel

-golyó visszaállítást nem csinálnak, ez nem lehetséges, mivel elkötötték a spermavezetőt, és a heréket is kidobták, amik vérellátás hiányában természetesen azonnal abba is hagyták a működést


inkább annak legyen bűntudata, aki hagyja az ivaros kan macskáját orrba szájba szaporodni, ezáltal rengeteg szenvedést okozva a nőstényeknek és a világra jövő kismacskáknak, akiknek a nagy része meg sem éri a felnőtt kort

2018. febr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
47%
Jaja, a szaporodás szenvedés
2018. febr. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Nagyon nagy baj van. A macska teljesen megkattant. Vadabb, mint egy csatornapatkány. Amíg meg volt még neki a családi ékszer játszott harapdálta a kezem karmolt, de tegnap már átlépte a játék határait. Ráadásul folyton rí, hogy adjak neki enni, és amikor mondom, hogy nem kapsz mert dagadt leszel fúj rám. Azt hittem a tesztoszteron kiürült a szervezetéből, és jön a szelídség, most meg kb. már nem merek hazamenni mert mindig megtámad.
2018. febr. 1. 19:11
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
A hormonok hónapok alatt ürülnek ki a szervezetéből, nem azonnal. Még ilyen téren semmi változást nem észlelhetsz.
2018. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés egyre kamu szagúbb, sajnálom..
2018. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező egyre hibbantabb. Menj el pszichológushoz, minél előbb!
2018. febr. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!