Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám miért párzik a...

A macskám miért párzik a plüss macskával?

Figyelt kérdés

2018. febr. 26. 22:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Igazából, a nyers hús, anélkül, hogy pontosan utánanéznél a barf etetésnek, önmagában nem lesz jó.

Úgy gondolom, hogy a te esetedben okosabb lesz valami minőségi táppal etetni.

Amúgy, az állatorvos nem furcsállta, hogy ilyen könnyű ennyi idősen?

2018. febr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Aszt állapitotta meg az orvos hogy gyors az anyagcserélye.
2018. febr. 27. 22:49
 13/18 anonim ***** válasza:
Kérlek ne whiskast adjatok neki, az a legszörnyűbb amit kaphat!! SEMMI tápértéke !!! Whiskas árban, vannak spkkal jobb minőségü eledelek:)Azért 1 kilót minimum felszedhethetne. Az én másfél éves kandúrom most 6 kiló, mondjuk ö fogyhatna 1 kilót... :D de ivartalanitás után sokszor felszednek valamennyit
2018. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
38%
Nyers csirkét imádják a macskák. Lehet kopasz csirkenyakat ledarálva, vagy csirkemellet is adni neki. A Royal canin száraztáp ez mellett legyen kitéve neki. Vitaminra is szüksége van a cicádnak. Főtt halhúst is adjál neki. Tejet is megisszák, és én minden nap adok egy kávétejszínt a cicámnak.
2018. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nyers csírkehússal etetem, vettem neki royal conint is. Tejet nem adok neki megy tölle a hasa. Szereti a tejszinhabot. A macskaszoba jó öttlet volt?
2018. márc. 2. 20:40
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos ötlet, meg látszik,hogy szeretnél neki mindent megadni, de akkor a lakás többi részébe be sem mehet?? :( 1 szobában élni élete végéig azért túlzás, nagyon kevés :/ De ha én értelmeztem félre, bocsi
2018. márc. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16/ Szia, Nincs mindíg bent a szobájában. Mindennap egy órára kijöhet, járkálhat, ugrálhat, szaladgálhat az egéssz lakásban. Most már másfél kilós a macskám. Héha nyitvafelejtem a macskaszoba ajtaját, de csak akkor jön ki ha látja hogy játszani szeretnék vele. Szereti a macskakereket és a teniszlapbád. Most rohangálás után alszik a konyhaszekrény elött.🐱🐈⚾🏢
2018. márc. 4. 16:20
 18/18 A kérdező kommentje:
16/ bocsánat elirtam a sújját két kilós. Lehet a macskának gyors anyagcseréje? Mióta az acannát és nyershúst eszik kerd hízni. Van hogy négy napig alszik és csak,( enni, inni, wc zni ) szokott felkelni. Úgy él mint Garfield. Vörös cirmos macska.
2018. márc. 4. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!