Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek hogy vehetném rá...

Szerintetek hogy vehetném rá anyát?

Figyelt kérdés

Vidéken élek anyával és a nevelőapámmal. Anya ki nem állhatja az állatokat-szerinte büdösek,szőrösek-de ez mind csak ürügy arra, hogy ne legyen macskám . Nevelőapámmal meg nem beszélek. Én, ha itthon vagyok akkor is egyedül, magányosan. Anya rám se néz.

Nagyon szeretem az állatokat, és nem tudom anyával megértetni, hogy kell nekem egy társ a mindennapokra. Szerintetek hogy győzzem meg, hogy egy cica jó? Amúgy meg én gondoznám, nem ő. Etetés, almozás, gondozás stb. Mindent beszereznék egy cicához, csak a 'Hogyan' kérdésre keresem a választ. 16/L



2018. ápr. 3. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha beteg, miből fizetnéd? Minőségi tápok, nem a Whiskas meg társai? Oltások?

Ha anyud nem szeretné a cicát, szerintem ezeket se fizetné.. :( Nem olcsó mulatság, én 17 vagyok, de magamtól nem tudnám eltartani a cicáimat.

2018. ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Ha szeretnéd, hogy állandó feszültségforrás legyen a macska és ő húzza a rövidebbet, akkor könyörögj. Bár én a macska érdekében nem tenném.
2018. ápr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyád ki nem állhatja az állatokat, akkor sajnos sehogy. A macska érdekében.

Egyrészt, elég sok pénzbe kerül: jó minőségű étel, alom, állatorvosi költségek (oltások, féreghajtás, bolha elleni védekezés, ivartalanítás, betegség).

Másrészt, a cica mindenhova felugrik. Vedlési időszakban, tehát kb. fél éven át, ömlik róla a szőr, minden csupa szőr tőle. Összekarmolja a bútorokat, lever dolgokat. Éjjel nyávoghat, ugrálhat, felébresztheti a családot. (Van cicám, tapasztalat).

Nyilvánvaló, hogy anyukád ezeket nem tolerálná.

2018. ápr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!