Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon cuki a szomszédom...

Nagyon cuki a szomszédom cicája. Amugy is akartam cicát, de ö álmaim netovábbja, ö kutyás. Elcsenhetem tölle?

Figyelt kérdés
Kb6honapos szürke gyönyörü cirmos, már mondtam neki, hogy nem e adná nekem, de a válasz az volt, hogy bár nem bírja tulzottan, mert mindig is kutyás volt, de jo egerész, és ezért nem adja. Ugyanis én bent tartanám, nem tudna egerészni át járni, és kb most ivartalanitatnám, oltatnám. Szerintem jobb helye lenne itt, de hogy gyözzem meg adja nekem? Kandur, ezért ö nem is tervezi az ivartalanitást, és csak kinti lenne:( Én meg bele szerettem. Hizeleg is nekem, bujik, etetem:)

2018. ápr. 6. 22:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

68%-os!

Mert az aszfalt utak, házak, autók aztán tényleg természetes környezet....

2018. ápr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vedd meg tőle. Lopni bűncselekmény.
2018. ápr. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Erdő mellet lakom vidéken kb 10 méter és már a fak között van
2018. ápr. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem is vedd meg tőle. Ha adsz érte neki egy ötezrest, azt fogja hinni, megcsinálta az élete üzletét.
2018. ápr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Tízezerért nekem adta:) gyorsan be is chippeltetem, nehogy probléma legyen.
2018. ápr. 7. 15:47
 16/17 anonim válasza:
8%
Attól függ, hogy hol élsz. Ha kertes házban/családi házban/külvárosban/falun élsz, akkor ~n is a #7-es nek adok igazat. Egy macskának a fű, a fák, a bokrok a jó, nem az asztal meg a szék. Az m~g oké, ha naponta 1x/2x bemegy kajálni, bár az az igazi, ha kint eteted meg. Egy macskának benne van a génjeiben a madarakra, bogarakra vadászat, nem a távirányítóra kell vadásznia :D Ha a közeledben vannak még más macskák (pl a szomszédnál, pár házzal arrébb) , akkor meg végképp engedd ki. A macskáknak az a természetes, ha átjárnak más kertjébe, atmásznak kapuk alatt, és hogy harcolhatnak más macskákkal. Így "edzenek", harcedzettek lesznek, és meg tudják magukat védeni. Igaz, ha valami súlyos sérülést szereznek, akkor el kell vinni orvoshoz, de akkor is... Utolsónak, pedig (ezt vedd komolyan) a macskáknak az a jó, ha a fűben végezhetik a dolgukat. Így még trágyázzák is a földet, így jobb minőségű lesz, és virágoknak is tökéletes lesz.
2018. ápr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Virike2018 válasza:
48%
ne lopd el de ha megkérdzeed és szívesen odaadja akkor a tied lehet :)
2019. febr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!