Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit adjak enni válogatós...

Mit adjak enni válogatós macskának?

Figyelt kérdés
Állatos szakon vagyok tehát nem vagyok teljesen hülye hozzá, viszont a szakemberek többnyire a Royal Canint ajánlják, amit macskának nem szeretnék adni a hústartalma miatt, plusz egy több mint 6 kilósról van szó, nem bírnám anyagilag sem. Szóval adott egy ivartalanított benti 6 kilós kandúr cica, jelenleg Hills tápot eszik, ezzel nincs is baj, de ebben is elfogadok tanácsokat max ilyen árban. Viszont nedves kaját is eszik, szinte csak a Félixet, ami egy agyoncukrozott sz.r. Amiket biztosan próbáltunk: Bozita, Animonda, Sheba, Feringa. Tehát valami jó minőségű, de nem olyan drága nedves kaja kéne neki. (Még sulizok, plusz rengeteget eszik). A felsoroltak közül is jöhetnek ötletek és megnézem, hátha pont azt a fajtát nem próbáltuk még. A Real Nature Wildernesst szereti, csak az meg rettentő drága 😃 konzerves lenne a legjobb, mert annyit simán megeszik egy nap. Amit nem szeretnék adni neki: Whiskas, Félix, Friskies, Kitekat és hasonlók, mert nem túl szimpatikus az összetételük 😃 köszönöm szépen a választ!

2018. máj. 31. 13:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
de ha megeszi, akkor nem tökmindegy? nem mérget raknak bele basszus :D azt vedd amelyiket megeszik
2018. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekünk most ez vált be.

[link]

Próbálkoztunk többfélével, a nagyrészről csak a szószt nyalta le. Ennek az aszpikos verziójából pár falatot evett aztán finnyázott.

Nem akarom elkiabálni, de mióta ezt kapja, mindig tisztára van nyalva a tányér. :D

2018. máj. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Bárkinek vanmég jöhetnek ötletek 😃

Amúgy igen csak na, én is imádom a csokit mégsem élhetek azon mert egészségtelen, szóval próbálok valami faszát adni neki. Amúgy a kutyám szívbeteg és porckorongsérve is volt, ezekre gyógyszert szed, plusz bélproblémák miatt gyógytápot eszik, és még ígyis a macska a drágább szerintem 😂

2018. jún. 1. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!