Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Helyesen cselekedtem? Nagyon...

Helyesen cselekedtem? Nagyon rosszul érzem most magam.

Figyelt kérdés

Megfialt a macskánk tegnap, 4 szép kiscicát. 1 elpusztult már tegnap. Az anyja eltűnt azóta. Ma reggelre elpusztult még egy. Nem bírtam tovább a szenvedését a megmaradt két kiscicának, így elástam őket is. Az anyja azóta sem került elő. Nincs aki etesse őket, nincs aki melegítse.

Helyesen cselekedtem?


2018. jún. 18. 15:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
8%

Nem tudom, talán ez volt a kisebbik rossz.

Ha lett volna valaki, aki folyamatosan vigyáz rájuk, eteti őket, akkor megpróbáltam volna. Vagy ugye menhely, de felénk azok is tele vannak.

Legalább nem szenvedtek sokat.

2018. jún. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
92%
Nem szenvedtek sokat??? Nehogy megdicsérd, hogy elásta őket. Tudod, milyen, amikor percekig nem kapsz levegőt...? Nincs annál szörnyűbb érzés.
2018. jún. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
91%
A vadbarom még megkérdezi, hogy helyesen cselekedett-e. Már nincs visszaút, de remélem, hogy legalább földhöz vágtad a két kismacskát, mielőtt elástad őket. Sok választásod lehetett volna, de ha már megszabadultál tőlük, remélem, nem hagytad őket szenvedni. Mondjuk én még a földhözvágásra sem volnék képes. De ezt te már úgysem vallod be.
2018. jún. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Amúgy szívesen várnék választ azoktól az emberektől, akik engem is így kínoznának meg, hogy amikor megöli a békát, legyet, bogarat vagy bármit, az nem probléma? Vagy amikor elvágják a csirke torkát? Vagy amikor a vágóhídra viszik a csirkét egy kis ketrecbe, amiben 10-12 állat is van? Vagy amikor a tehenek lovak árammal vannak körül véve, hogy ne menjek el? Vagy az állatkertben az állatok nem a természetes élőhelyük vannak? Ezen gondolkozzon el nagyon sok ember és utána mondja el, hogy hogyan kínozna meg.
2018. jún. 18. 16:34
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Az egész nem történt volna meg,ha szántál volna egy kevés pénzt a macskádra és ivartalanítattad volna.Ha pedig ezt nem vagy képes megtenni és felelősséget vállalni az állatodért akkor nem való neked állat,ennyire egyszerű.Ettől még nem vagy szörnyű ember,de el kell fogadnod hogy ha ennyire nem érdekel a sorsa a macskádnak akkor nem kellene többet macskát tartanod.Másrészt,nem volt helyes élve eltemetned a kiscicákat.Belegondoltál,mekkora szenvedés lehetett nekük megfulladni egy gödörbe?Menhelyre kellett volna vinned vagy állatvédőkhöz.Lehet,hogy ott sem élték volna túl,de legalább lett volna egy apró esélyük,ha mégsem,akkor elaltatták volna őket,ami sokkal kevésbé fájdalmas mint az hogy megfullad egy gödörben.
2018. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
91%

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__randizas..


Ezt találtam rólad gugliban. Olyan hülye vagy, hogy a fal adja a másikat.

Minősíted magad, gratulálok.

Előző voltam. Nem mintha számítana.

2018. jún. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
87%
Nem ölök meg békát, legyet, bogarat vagy bármit. Jobb ha tudod, hogy az a típus vagyok, ki megáll biciklizés közben, és átteszi a csigát is az út egyik feléről a másikra. Nem vágom el a csirke torkát. Képtelen lennék rá. Nem viszek vágóhídra semmilyen állatot. És csak tanyasi csirkét veszek. Boltit soha. A tehenek és a lovak nagyon okos állatok. Tudják, hogy nem szabad hozzáérni a kerítéshez. Minden héten a lovardában vagyok, tapasztalatbol beszélek. Az állatkertben nem kínozzák az állatokat. Sok a fajfenntartási programok miatt van ott. De ha már ennyire tudni akarod, sem állatkertbe, sem cirkuszba nem járok. Én vagyok az a válaszoló, aki szívesen megsimogatna téged egy szívlapáttal. Mocskos állatkínzó...
2018. jún. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem cselekedtél helyesen, mi több, törvényellenes volt, amit csináltál. De a extra a habra, hogy amikor számonkérnek, hogy fogd fel, hogy nem vagy normális, még visszatámadsz hogy aki számonkér az biztos ölt már mást. Miközben nagyon nem mindegy az, hogy miért. Mert a sebész, és az orvgyilkos is beleszurhat egy kést a testedbe, de mégsem mindegy.
2018. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
3%

#12: ezt arra értettem, hogy ha lassan éhen, szomjan halnak, az rosszabb lett volna. Mi van, ha messze a menhely vagy körülményes oda az eljutás (már ha egyáltalán vállalják)? Valószínűleg túl sem élték volna az utat.

Ha senki nem tudná őket táplálni?

Valóban kegyetlen dolog volt őket elásni, én sem így csináltam volna. Viszont ez az álszenteskedés is túlzás, kicsit a szurikátásra emlékeztet.

2018. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
96%
Egy utolsó szemét r*hadék állatkínzó vagy és ezt te is tudod, azért írtad ki a kérdést. Azért elásnálak téged is egy gödörbe, próbáld ki mennyit szenvedsz. Hogy juthatott ilyen eszedbe? Komolyan undorodok tőled, a gondolattól is rosszul vagyok ahogy látom a lelki szemeim előtt az élő kismacskákra dobálva a földet. Egy beteg ember vagy és soha többé ne legyen semmilyen állatod. Nem mentséget kell keresni meg mások tetteivel takarózni, itt csak arról van szó amit te tettél és azért kell felelned.
2018. jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!