Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Helyesen cselekedtem? Nagyon...

Helyesen cselekedtem? Nagyon rosszul érzem most magam.

Figyelt kérdés

Megfialt a macskánk tegnap, 4 szép kiscicát. 1 elpusztult már tegnap. Az anyja eltűnt azóta. Ma reggelre elpusztult még egy. Nem bírtam tovább a szenvedését a megmaradt két kiscicának, így elástam őket is. Az anyja azóta sem került elő. Nincs aki etesse őket, nincs aki melegítse.

Helyesen cselekedtem?


2018. jún. 18. 15:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
95%

Ha valóban élő, érző eleven állatokat ÉLVE elástál, hát, az BORZALMAS, EMBERTELEN dolog volt szerintem.

Ha nem akartad vállalni mindazt, ami a felnevelésükkel jár, akkor miért nem hívtál ki egy ÁLLATORVOST, hogy túlaltassa őket?

Az eutanázia nem fájdalmas. De ha csak elképzelem, hogy szerencsétlen, élő, lélegezni próbáló, az anyjukat kereső kiscicákra hullik a föld, betemeti őket, ők meg hiába próbálnak levegőért kapkodni, egyedül, a föld alatt, és szép lassan megfulladnak - hát, hogy KÉRDEZHETED egyáltalán, hogy helyesen cselekedtél-e?

Én nagyon sok mindent láttam már, sajnos, sokszor kívánom, bárcsak ne láttam volna... ezért hiszek abban, hogy egy állattal SOKKAL rosszabb dolgok is történhetnek, mint a gyors halál. Na de ez NEM gyors halál volt, hanem halálra kínzás. Még az is gerincesebb, kíméletesebb lett volna, ha egy gyors mozdulattal agyonütöd őket...

2018. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Én linkeltem ide, amit találtam rólad. Eddig is egy undormánynak tartottalak, de így, hogy most nézem, alig egy óra telt el a két kérdés között, szó szerint szánalmas.

Kit akarsz provokálni? Az állat kategóriásokat, vagy a tini párkapcsolatosokat?

Megérdemelnéd, hogy végleg tiltsanak! Méghogy rosszul érzed magad. Ahha!

2018. jún. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
A haszonallatokat ne keverd ide. A húsukért tartják őlet és szigorú állatvédelmi törvényeket kell betartani velük kapcsolatban. Te meg elástál 2 kismacskát mert egyszerűbb volt mint elmenni egy kibszott állatpatikába tapszerért vagy leadni egy gyepmesteri telepen. Nehogy már megpróbald bemesélni, hogy helyesen cselekedtél. Mert ez állatkínzásnak minősül.
2018. jún. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét választ a kérdésedre inkább nem adok..

Ellenben eszembe jutott valami. Jó pár évvel ezelőtt készült egy magyar film, amiben az egyik szereplő vízbe fojtott egy kiscicát. Élőben, nem megjátszott jelenet volt.

Az eset óriási felháborodást keltett, tele volt vele a net és sajnos egy videó is a jelenetről. Megnéztem, sajnos... Nem kellett volna.

Máig kísért a látvány, ahogy szerencsétlen állatka hiábavalóan próbál küzdeni az életéért és a buborékok jönnek fel a szájából.

Most is sírok...

Úgyhogy ilyen jellegű kérdést inkább nem kérünk, köszönjük!

2018. jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
6%

Meglepő ,hogy milyen sokakban milyen indulatokat kelltett a kérdező kérdése :D..


Mindenesetre ,aki ugyanezt megtenné egy emberrel ,azaz a kérdezővel,mint a kérdező a macskával,én azt tartom nagyon undorítónak.


Oké,hogy nem helyes,amit tett,de nehogy már egy állat egyenlő legyen egy emberrel.


Mindenesetre felettébb szánalmas ez a sok utalkozas a kérdező részére.

2018. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
90%
25, honnan a fenéböl vetted ezt a "mert az állat egyenlő az emberrel" dumát? Akkor is undoritó lenne a kérdező, ha turó rudival tette volna ezt.
2018. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
10%

Utolsó,


A kerdezot el akarjatok ásni,illetve voltak olyan válaszolók ,akik szabály szerűen össze vernék a kerdezot.Ezt az indulatot az valtotta ki,hogy megölt egy kis macskát.Oszinton szólva ez már több mint nevetséges :D.


Nos,mivel az ember az állat felett áll ,ezért ezekhez nem,hogy jogotok nem lenne,hanem még írni sem irhatnatok ilyeneket.


Nem gondolom,hogy ha a kérdező egy túró rudit ás el ,akkor ilyen atrocitasokat kap a valaszoloktol ,maximum kiröhögik.

2018. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
13:18, azért az ugye megvan, hogy a kedves kérdező btk-ba ütköző dolgot cselekedett? Tehát egy bűnöző. Nehogymár ápolgatni kelljen a lelkét, meg ne írhassa az ember, hogy ha rajta múlna, nem úszná meg a büntetést.
2018. jún. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
TE HÜLYE!!! ELÁSTÁL KÉT ELŐ MACSKÁT??! TE BAROM!
2018. júl. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!