Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek megtalálhatjuk...

Szerintetek megtalálhatjuk még a kiscicánkat?

Figyelt kérdés
A mi házunk közelében rengeteg macska kóborol. Egy nőstény a kertünkbe fialt és a legéletrevalóbbat befogadtuk. Kb akkor már 2 hónapos lehetett és kb 3-4 hétig volt velünk. Általában mindig kint voltunk vele mikor kiengedtük mert egy nagy kenelszerű kis műanyag házban tartottuk. Egyik nap édesapám kint adott neki enni, after that ment ebédelni. 20-30 perc után visszament a cicához de nem volt ott. Az egész házat, kertet , mindent megnéztünk amit csak lehetett. Szomszédban is. Egyszerűen nem találjuk sehol. Csak a kertünket ismeri máshol nem is volt. Annyira szerettük , kis okos életrevaló cica volt és nagyon szeretném ha előkerülne.Mit csináljunk?
2018. júl. 13. 23:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Van a közelben menhely ahol tudnál érdeklődni? Osztottad a facebookon? Mert sokszor valóban segít az is.
2018. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Facebookon megosztottam senki nem látta a cicát. Menhely az miért fontos? Dee nem tudok róla hogy lenne.
2018. júl. 16. 11:58
 13/15 anonim ***** válasza:
Mert jó esetben aki megtalálja oda viszi be.
2018. júl. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer csatangolt el kutyám, ott találtam meg. De ha bemész menhelyre, fényképet vigyél róla, mert az újakat karanténba teszik, és nálunk pl. oda nem lehet bemenni látogatónak.
2018. júl. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hívtam őket. Létszám stop van tehat nem vihetnek be sajnos.
2018. júl. 16. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!