Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska ihat anyatejet?

Macska ihat anyatejet?

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 06:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2018. júl. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Elnézést, sohasem volt macskám, viszont találtam a padláson... nem is tudom, mennyi idős, de nagyon pici cicát.

A szeme már nyitva, de az anyja elpusztult.


A feleségem még szoptatja a kisbabánkat, lehetséges lenne, hogy míg nem kerül a cica állatorvoshoz, addig kapjon az ő tejéből?


Azt tudom, hogy tehéntejet nem lehet nekik adni, dea legközelebbi állatkereskedés 9-kor nyit, csak akkor tudok macskatejet - nem tudom, ez-e a neve - vásárolni.

2018. júl. 17. 06:26
 3/30 A kérdező kommentje:

Szerintem is, csak félek, nincs-e benne valami olyan, ami nem tesz jót neki, mint a tehéntejben.

Vagy átmenetileg teljesen mindegy, mit adunk neki?


Egyelőre még alszik egy dobozban, de ha felébred, biztosan éhes lesz.

2018. júl. 17. 06:30
 4/30 anonim válasza:
100%
Laktózmentes tejet vegyetek neki, ma már mindenhol kapható.
2018. júl. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Laktózt nem szokták bírni, bár előfordul az is, hogy nincs vele bajuk. A macskatejek is laktózmentes tejek, illetve van bennük laktóz, csak laktózbontót is raknak bele. Csecsemőtápszert is lehet neki adni. De megpróbálhatsz pépes macskatápot is adni neki.
2018. júl. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy amint kinyit az állatorvos, meg az állatkereskedés első dolgom lesz elvinni, megnézetni aztán venni neki megfelelő tápszert, de addig, ha felébred, jó-e az anyatej.


Laktózmentes tejet 8 előtt ugyanúgy nem tudok szerezni :) Kisvárosban élünk, a sima Coop is nyolckor nyit, de köszi a választ.

2018. júl. 17. 06:41
 7/30 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a laktóz nem játszik, a kislányom tápszerét meg álmomban nem jutna eszembe, hogy esetleg adhatnám kisállatnak is.


Az anyatej - ha emberé is -valahogy "természetesebbnek" tűnt számomra, de ha tápszer is megfelelő, akkor azt kap.


Fecskendőnk van, fogom tudni mivel etetni... bocs, leszek még, de a feleségem csöppet kiakadt, megyek vigasztalni.

2018. júl. 17. 06:46
 8/30 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom ha cicatejet nem tud venni a kérdező, akkor macskatápot sem. Én szerintem most reggelire nyugodtan adjatok neki, de mielőbb szerezz be anyatejpótló port. Lehet kapni állatpatikában és Freshnapfban is. Langyos vízzel kell bekeverni. Sima laktózmentes tej nem táplálja a kicsit, attól éhen fog halni. Ja és nem tudom mennyire pici, hogy tud-e önállóan inni, de egyúttal vegyél fecskendőt , vagy cumit is amivel majd itatod. Ilyenkor már nincs ellés, elvileg nem lehet annyira pici.
2018. júl. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Én meg inkább az anyatejet adnám neki, mint a csecsemőtápszert. Szerintem is természetesebb.
2018. júl. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Majd írj 😊
2018. júl. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!