Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska ihat anyatejet?

Macska ihat anyatejet?

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 06:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Ezt a történetet olyan jó volt végigolvasni, komolyan megmelengette a szívemet. Pedig nekem sosem volt még cicám. Kutyám van.

"Asszem, macskás papas lettem". Ezen jót nevettem.

Azért a feleségednek is jár egy virtuális ölelés, mert sokan azt mondták volna, vidd a fenébe. Adj neki egy puszit helyettem is. :)

2018. júl. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
*pasas, elírtam pont az idézeted, bocs. :)
2018. júl. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 BlackLove ***** válasza:

Oh, ez nagyon aranyos!

Nagyon jó ember vagy! Vigyázzatok az újabb piciny családtagra! <3

2018. júl. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek... hát, nem egyszerű úgy macskát etetni, hogy

- ő ficánkol

- a feleséged olvadozik, "ésdecuki"

- a lányod "apaaaa, hadd fogjam meg"

- és a kutyád szimatol meg veszettül nyaldosná


Az éjszakai kétóránként etetés lesz húzós, de amúgy tényleg aranyos egy ilyen szőrgombóc.

2018. júl. 17. 19:29
 25/30 A kérdező kommentje:
Off: a feleségem KIZÁRT, hogy bármilyen macskát is kitegyen innen, ha már egyszer "a miénk lett" :)
2018. júl. 17. 19:31
 26/30 anonim ***** válasza:

Öttagúra bővült a család. :D


De még elképzelni sem tudom, hogy egy kb. 1 hetes cica mekkora.

Majd írj még, hogy alakulnak a dolgok. Én figyelni fogom. :) De szerintem nem vagyok vele egyedül. :)

2018. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Kerestem 1 hetes kismacskáról képet, tényleg nagyon aranyos. :) Előző voltam, úgyhogy már ne válaszolj - legalább is erre.
2018. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Olvasgasd majd ezt el, mert ebből is sok mindent megtudhatsz. Hétről hétre változni fog a cica, és itt jól le vannak írva a szakaszok, hogy mikor mire lehet számítani:


[link]

2018. júl. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Köszi az oldalt, hasznos, sok újat olvastam - a Drágám a nagyrészét tudta, mert ő vidéken nőtt fel, kisállatokkal, többek között cicákkal együtt.


A macsek hízott - konyhai mérleget használjuk a súlymérésre -, most kemény 140 gr :D

Feleségem meg is jegyezte, hogy egy tepsi sütibe majdnem 2x annyi liszt kell, mint ez a cicus (trollolo).


Fredának neveztük el.

2018. júl. 19. 07:14
 30/30 anonim válasza:
Tudom hogy már 4 éves kérdés, de annyira jó volt ezt végigolvasni
2022. ápr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!