Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? (Bocsanat az...

Mit tegyek? (Bocsanat az ekezetek miatt. ) Csuktam be az ajtot es veletlen. Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Csuktam be a szoba ajtot es veletlen racsuktam a macska farkara. Nagyon nagyott "vonyitott". Mentem a cicus utan a szobaba latom, hogy logatja lefele a farkat, idonkent ( 2-5 masodpercenkent) egy picit csap vele. Megfogtam a cicust és nagyon ovatosan vegigsimitottam a kezemet a farkan. A cicanak ez fajt. Ereztem rajt egy dudort, es egy szorgomboc jott le a farkarol.
2018. dec. 10. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
hát simán lehet hogy eltörted neki...
2018. dec. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
állatorvossal minél előbb meg kéne nézetni. A legjobb lenne még ma, nehogy holnapig kárt tegyen benne, ha esetleg eltört
2018. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eltörhetted, de zúzódása biztos van. Mindenképpen lássa állatorvos.
2018. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megzuzodott es lehet hogy el is tort,vagy repedt. Mindenkepp vidd allatorvoshoz ne szenvedjen szegeny
2018. dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!