Kezdőoldal » Állatok » Macskák » El vagyok késve az ivartalanít...

El vagyok késve az ivartalanítással kandúrnál. Mit tudok addig csinálni vele?

Figyelt kérdés

Jövő hét utáni hétre kaptam időpontot, de nem lehet bírni vele már. Egyfolytában nyekereg az ajtóban, menne ki, alig eszik.

Mielőtt elszidnátok, hogy milyen szemét felelőtlen gazdi vagyok. Nem az első mentettem, hat állatom van, eddig mindegyik időben sora került ivartalanításra. Ő ideiglenesben került hozzám tavasszal kölyökként, ergo szoktam vállalni ideiglenes gondozást menhelyről. Neki nem lett gazdija, de nem akartam vissza adni a menhelynek sem, mert megszerettem, ergo a nyakamon maradt. Viszont megígérték hogy elintézik időben az ivartalanítást. Sajnos nekem anyagilag már nem mindegy 6 állattal ,ezért gondoltam kivárom. De már nagyon az utolsó pillanatba kerültünk bele, és most kaptam időpontot Február 5-re, de történetesen ma lett bolond. Eddig is már láttam a jeleit, csapkodta a farkát, ki akart menni, de nem volt vészes. Le lehet valahogy nyugtatni, vagy muszáj leszek elvinni máshova műtétre, ha nem akarok megőrülni még két hétig? Őrület, egyfolytában "sír". Sajnálom is, de hallgatni is borzalom. Elzárást hagyjuk, mert ennél jobban nem tudom elzárni, hogy lakásban van. A másikak ivartalanítva vannak. Az idősebb nőstény pl. folyton üldözi szegényt, mindig megpofozza.


2019. jan. 25. 21:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#10. Köszi, ezért kérdeztem. A menhelyen 5.000-ért csinálják meg nekem, tehát ott sem ingyen van, de itt a városban átlagban 10-12.000 más orvosoknál a kandúr. Akkor tényleg nem sok értelme van a párologtatónak, és nem is biztos, hogy használ. Ha hétfőig nem változik, (mert bízom benne, hogy most csak szagot fogott és elmúlik) akkor megpróbálok találni orvost, aki hamarabb elvállalja. Most épp nyugi van, szerencsére nap zömében alszik, de amint észhez tér, ordít. Leginkább este, és éjszaka.
2019. jan. 26. 12:00
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekünk vidéken 5.000 forintért herélt az állatorvos. Nem kedvezményes volt.
2019. jan. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12. Itt ennyi, és hidd el, átlagos.
2019. jan. 26. 12:53
 14/14 anonim ***** válasza:
A párologtató másra is jó, más helyzetben is, ki is lehet venni, félre is lehet tenni, később majd jó lesz. Az egészet egyszer kell megvenni, a konnektorba dugós része ugyanis megmarad. Később csak párologtatót kell venni. Használ. Nagyon kevés macska az akinek nem használ. Meg kell keresni árgépen, hol olcsóbb.
2019. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!