Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miböl készitik a macskakajákat?

Miböl készitik a macskakajákat?

Figyelt kérdés

whiskasst vettem, de most csak leszopogatja a darabokrol a kocsonyás részt,a többit ott hagyja,száraz tápot nem eszi,idös macska 8 éves, de mostanában nagyon válogat.

mit adjak neki ? nem tudok fözni neki külön !



2019. febr. 22. 21:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
35%

Korrigálnék pár korábbi választ:


Az hogy mostanában kezdett válogatni, nem feltétlen fogproblémára, hanem sokkal inkább vesegondokra utal! Ettől a kortól kezdve a legveszélyeztetettebbek a macskák a veseelégtelenség kialakulására. Mindkét macskámat emiatt kellett elaltatni, az egyik legfőbb tünet, hogy először csak válogatnak, aztán előbb utóbb nem esznek meg semmit.


Nem az a baj hogy nem vagy milliomos, nem is kell külön főzni a ciccnek. Csak rossz ár-érték arányú kaját választottál neki. A whiskas egy túlárazott, agyonreklámozott szemét.


Online tudsz kedvezőbb áron venni neki jó minőségű eledelt.

Pl:

[link]

[link]


Nedves kajából pedig ne aszpikosat/zseléset vegyél neki akkor, nagyon sok cica csinálja ezt, hogy a húst ott hagyja belőle. :)

Vegyél neki inkább szószosat vagy pástétomot.

Pl:

[link]

[link]

[link]

2019. febr. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,de nem értem honnan kell tudjam,hogy a whiskas vacak ?a cicu nem nálam öregedett meg,hanem egy nénitöl örököltem,aki meghalt és megkért ne adjam menhelyre,befogadtam,mert ismertük egymást,sajnálom,hogy itt is mindig van szidalmazo ,trollkodo ember...vajon miért nem lehet normálisan,békésen válaszolni egy kérdésre.Igen ,most rendes husikat,zölségeket tumixolok neki,igy megeszi
2019. febr. 25. 13:57
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a petissimot ki fogom probálni
2019. febr. 25. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!