Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Anyám hogy lehet ennyire hülye?

Anyám hogy lehet ennyire hülye?

Figyelt kérdés
1 órája egy kismadár ugrándozott a kertbe még a repülést tanulta anyja a kerítésen volt.Kint volt a kutyánk aki "játszott" a kismadárral bevittem a kutyát anyám is láttad a kismadarat aztán bementünk (a madár jól volt).Erre negyed órája megint hallom a madarakat rikácsolni kinézek kint a kutya... úgy hogy megbeszéltük ne engedje ki az este...A magyarázat persze az volt hogy ő nem látott már madarakat ezért ki engedte a kutyát... Persze szerencsétlen madár előttem halt meg nemtudtam már mit csinálni vele.Leginkább most dühös/ideges vagyok nem értem hogy valaki hogy lehet ilyen felelőtlen vagy gondolkodás képtelen lassan 50 éves létére...Persze most én is szarul vagyok mert nem volt jó nézni a madár haláltusáját...

2020. máj. 20. 21:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%

Az ilyen esetek+macskák+állatkínzó gyerekek,emberek+autók+növényvédőszerek+rovarirtó szerek miatt nagyon megcsappant a madárállomány a világon.

Igen, oda kell figyelni. Az élettársam macskákat tartott, de sosem engedte ki őket, mert megtámadták volna a madarakat.

2020. máj. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
24%

"Ez az élet rendje."


Az az is de baromira mocskosul az élet rendje, hogy én is erőszakos vagyok a kutyával! Én vagyok felette, én vagyok a falkavezér! A falkavezérségért pedig tenni kell.

Ez az élet rendje. NEEEEEEMDEEE!!??!!


Ja, nem, mert innentől valahogy nincsenek darwini törvények.

Tudjátok, ezt hívják kettős mércének. Előszeretettel pofáztok arról, hogy Így-úgy az élet rendje, darwini törvények, ez a fizika, a gyengébb a préda az erős felfalja, stb-stb-stb.

De közben olyan piszok ambivalensen és szelektíven gondolkoztok róla, hogy csak na....


Érvelni meg ez ellen nem tudtok, hanem ilyenkor jön a "Te beteg vagy", "Te nem vagy normális", és ezzel gyors' kikerültétek a választ.

2020. máj. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A kutya ragadozó, amíg a saját telketeken történik, és a kutya nem portyázik összevissza, addig nagy baj nincs, a madarak megtanulják, hogy ne menjenek oda, maradjanak tisztes távolságban, ez a madárka már nem, de a többi tanul belőle, majd nem a ti udvarotok lesz a madárovi. A kijárós macskák nagyobb kárt tesznek.
2020. máj. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!