Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Anyám hülye? (bővebben lent)

Anyám hülye? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Folyamatosan azt mondogatja, hogy ne egyek zabot mert az hizlal, ő meg egy csomó csokit, cukros süteményt eszik és panaszkodik, hogy milyen kövér. (Valójában nem az, csak van rajta 5 kg plussz.)

2017. okt. 14. 18:39
 1/10 anonim válasza:
48%
Van oka rá, hogy ezt mondja? Amúgy meg mit lehet szeretni rajta..
2017. okt. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem hülye! Ő az anyád!
2017. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hogyhogy van-e rá oka? Nem vagyok kövér! :D

Mondok egy példát: ha tésztát főz ebédre, és csodálkozik, hogy azzal nem lakom jól, beleköt, hogy minek eszek meg ebéd után egy zabszeletet, holott az sokkal jobban laktat. Ő meg inkább nem reggelizik, hogy délután tudjon csokit enni. :D

2017. okt. 14. 18:55
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem. A hülyék nem itt kezdődnek.

Anyádnak csak mások az ételről való elképzelései, mint neked.

2017. okt. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem, csak hiányos a tudása és attól még próbál okoskodni. A legtöbb ember ilyen, ha a táplálkozásról van szó.


A csoki éppúgy nem hizlal, mint a zab. A kalóriatöbblet hizlal. Ha esetleg valaki nem tudná :)

Én pedig sem a tésztával, sem a zabbal nem laknék jól, a jóllakás egyedi.

A csoki vs reggeli is az ő dolga, ha neki így jó, egészségére. Ha rossz s mégis csinálja, az sajna rossz döntés, esetleg túlzott függőség...

2017. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát azért abban a bolti zabszeletben néha több a cukor, mint anyukád csokijában.
2017. okt. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem, anyukád nem hülye. Te viszont tiszteletlen vagy azzal aki gondoskodik rólad.
2017. okt. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Hát utolsó sajnállak,hogy ilyen vagy....egyáltalán nem tiszteletlen,amiért ezt kiírta!!!

Milyen a te anyád??

Talán jobb?

A mai anyáknak hívott lények már csak névlegesen azok...

2018. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

de pofátlan vag yutolsó.. És a mai gyerknek nézett pofátlan kis élősdködők milyenek a régi gyerekekhez képest? Kiszolgáltatják magukat, megevtik a szüleiket, de hisztériáznak ha nem kapnak meg valamit, mert nekik "jár".. undorító.


És igen, az én édesanyám jobb bárkinél. Rengeteget küzdött értünk, rengeteget dolgozott értünk, de ott volt ha érzelmi támaszra volt szükség. Jobb anyukát nem is kívánhatnék- boldog vagyok , hogy most, mire nyugdíjas lett, néha kicsit visszaadhatom a gondoskodást amit tőle kaptam.

2018. júl. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó:Lehet hogy neked szerencséd van és ilyen anyád van,örülök neki,de nagyon soknak olyan anyja van akik kihajítják a gyereket a semmiért az utcára..

Ez nem notmális dolog..vagy éppen felvételi előtt egy 1évvel nem hagyják a gyereket pihenni tanulni,sem érettségi előtt és ha nem vesznek fel az egyetemre üvölt veled hogy takarodj dolgozni..és ha nincs munkád és nem segít pénzben hogy bejuss az egyetemre akkor meg gödörben vagy..

Na ennyi..

2018. júl. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!