Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen munkahelyek vannak...

Milyen munkahelyek vannak Budapesten, ahol madarakkal lehet foglalkozni?

Figyelt kérdés
Kedvesem nagyon szereti a madarakat! Nimfa papagájai vannak. Szeret segíteni más madarakon is. Azokon a fiókákon is, akik kiestek a fészkükből. Szeretne váltani. A jelenlegi munkahelye helyett olyan helyeken szeretne dolgozni, ahol madarakkal foglalkozhat. Jó neki olyan hely is, mint kisállatkereskedés (nincs ellenére az sem, ha például nyulakkal is foglalkoznia kell) , vagy madársegítés. Bármit meghallgatok.

2021. júl. 10. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Állatkert esetleg?Nem tudom milyen végzettség az elvárás mondjuk
2021. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kérem a humorheroldokat, hogy kíméljenek! Akinek nem inge, az természetesen ne vegye magára!
2021. júl. 10. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Nem hívnak heroldnak. Így nem veszem magamra.
2021. júl. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Madárpark, állatkert, madármentés. Nem tudom mi van a köz életében. Kereskedést nem javaslom, az ottani állatok szenvednek, olyan pici ketrecekbe vannak tartva, hogy mozogni alig tudnak.
2021. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az állatkerthez végzettség kell.

Madármentéssel általában önkéntesek foglalkoznak. Ha akad is egy-egy fizetett állás amit a madárkórház finanszíroz, azért véres harcok folynak egymást tapossák le bármilyen támogatásért.

Kisállatereskedésben lehet esélye.

Én is hasonló cipőben járok. Csak az elmúlt hónapban 20000 forintot költöttem saját zsebből madármentésre.(kaja, szállítás)

2021. júl. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!