Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfa papagáj vagy hullámos...

Nimfa papagáj vagy hullámos papagáj?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok dönteni, rengeteg érvet olvastam mindkettő mellett és nem tudtam ki mellé tegyem le a voksom.

Talán a tapasztalatok segítenének.

Nincs arról szó hogy ne adnék meg nekik mindent amire szükségük van, egy ideje spórolok a madarakra.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. dec. 12. 07:38
 1/3 Pici Hölgy válasza:
Hullámos ...
2021. dec. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hullámos papagáj. Mindenképp.
2021. dec. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hát..elég nehéz kérdés én is sokat gondolkodtam ezen. Én végül a hullámos mellett döntöttem. Mindkét madár faj ajánlott kezdőknek. Mindketten nagyon aranyosak és okosak. Ha tényleg mindennek utána néztél, akkor azon gondolkodj hogy melyik fajta papagáj tetszik jobban neked.


1) A Nimfa papagájok kicsit nagyobbak (nem sokkal de azért nagyobbak)


2) A hullámos papagájok színesebbek


És kb. ennyi, ha tényleg mindent tudsz róluk és az igényeiket is tudod teljesíteni akkor döntsd el, hogy kicsi és színes vagy nagy és kevésbé színes madarat akarsz.

Bármelyik mellett is döntesz remélem tudtam segíteni és sok boldogságot a papagájokhoz!:)

2022. febr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!