Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen fajta madár látható...

Milyen fajta madár látható Gálik úr videójában?

Figyelt kérdés

2022. márc. 2. 09:22
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
92%
Honnan tudják hogy ez a “srác” csinálta? 🤢 amugy nekem is traumát okozott borzasztó magamhoz sem tértem utána órákig..
2022. márc. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
94%

Állítólag volt egy második videó is, ahol egy kicsit látszott az arca is…


Meg az anyajegyei, alsónadrágja, valamint a csempe a háttérben árulkodó.

2022. márc. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
89%
Azt lehet tudni hogy miért???
2022. márc. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
91%

Nem. De közben azt állítja ez az ember, hogy az csak egy játékmadár volt…

Aki ért hozzá, lehetséges ez?

2022. márc. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem játék madár volt sajnos láttam a videót, bár nem értek hozza🤢🤢🤢 de ha az is volt milyen beteg “ötlet” ez …
2022. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
94%

Nem jatekmadar volt. Mozgott a feje, es ossze volt szeles barna ragasztoszalaggal tekerve a teste, hogy eselye se legyen szabadulni, utana nyilvan elpusztult szerencsetlen.

Az anyajegy a mellenel stimmel, az egyik videon a hangja is hallatszik rovid idore. Tiktokon nem nyilatkozik, minden hozzaszolast tiltott, 1000%, hogy o volt.


Twitteren EDOL62017666 felhasznalonal fent van a video, ki tudja meddig...

2022. márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
17%
Az se teljesen normális, hogy a kérdezőt csak annyira hatja meg, hogy milyen fajta madár volt...
2022. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 ArmyStorm válasza:
97%
11-es. Én este láttam a videót és utána vagy háromnegyed órán keresztül nem bírtam elaludni, annyira traumatizált
2022. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
100%

19-es szerinted tényleg azért tette fel a kérdést mert érdekli milyen fajta a madár?


Előbb megnéztem többször is Edol oldalán mindkét videót, szinte tényleg 100% hogy ő az. A hangja is hallatszik, sajnos elég jellegzezes a hanglejtése. Valami helló szia vagy mit mond, de nem értem pontosan. Az pedig hogy a félmeztelen felsőtestéről mindenhonnan letörölte a képeket videókat, hogy ne lehessen összevetni az anyajegyet, még egyértelműbbé teszi hogy ő az. De két videó van fennt, különböző helyszínen, más alsógatyában van, látszik hogy nem először csinálja.

2022. márc. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
91%
Ennek a palinak tiktokon sokszor láttam a videóit, amik egyszerűek, némelyik kicsit vicces stb, nem gondoltam volna hogy ilyen beteg az agya. Erre nem lehet mást mondani. Valahol a szívem mélyén reménykedem hogy túlélte az a kismadár :( (mármint azt az ocsmány dolgot nyilván igen, de hogy utána mi történt vele azt nem tudom)
2022. márc. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!