Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen fajta madár látható...

Milyen fajta madár látható Gálik úr videójában?

Figyelt kérdés

2022. márc. 2. 09:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 esztipeti15 válasza:
98%
2.videóról ahol arcaa is látszik tud vki vidit adni? nem hiszem el egyszerűen h ő ilyen beteg.
2022. márc. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
100%
Én se akartam elhinni, azért néztem meg a videókat, de ez tényleg ő.
2022. márc. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
85%
Szegény kismadár.. A hangja is nagyon hasonlít meg az a kis részlet az arcáról.. Ez ő
2022. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
89%
És most egyébként nem csak azzal van a baj amit ez a szegény kis állat átélt.. Hanem az hogy az elmebeteg, sorozatgyilkosságra hajlamos embereknek van legtöbb esetben ilyesmi "fétisük" mint ez, hogy ilyen teljesen morbid módon jönnek izgalomba... Ez minden szempontból hátborzongató.. És undorító
2022. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
100%

A posztjában sem tagadta, hanem azt mondta hogy ez “játék madár”.


De a 2 külön videóban 2 külön madár szerepel.

2022. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
93%

Egyébként én a zoofíliát elítélem valamennyire, de azért fel fogom hogy ez nem egy egészséges állapot, szóval aki állatokhoz vonzódik, az nem feltétlenül tehet róla… Persze semmi ilyen embert nem akarok védeni.


Ha mondjuk kutyákkal szexelnek, és lekötözik Őket, az egyértelműen állatkínzás…

Azonban azt gondolom, hogy amikor egy kutyát nem erőszakkal vesznek rá az aktusra mondjuk egy felnőtt nővel, az hiába beteg dolog, nem meríti ki az állatkínzás fogalmát…

Ezért sem illegális a legtöbb országban, míg mondjuk a pedofília minden fejlett országban büntetendő (szerencsére).


De ez az elmebeteg gálik szerintem nem is kifejezetten az állatra izgul, hanem arra hogy árt neki, hogy az kiszolgáltatott helyzetben van és szenved és biztos vagyok benne hogy meg is öli ezeket a madarakat rendszeresen…

Azért van minden videóban, képen másik madár.


Persze egy átlagos ipari körülmények között tartott baromfi is szenved ennyit az élete során, úgyhogy itt a főprobléma az tényleg ennek a baromállat gáliknak a szadizmusa és halálfétise.


Ki tudja hogy mikor fog embernek is ártani, vagy hogy nem e ártott már.


Kényszerkezelésre szorul!

2022. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
95%
31. Igen! Teljesen egyetértek.. Rémisztő, hogy sok esetben egy teljesen átlagos emberről derülnek ki ilyen rémisztő dolgok..
2022. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
91%
Mellesleg az hatalmas öngól volt neki hogy még azt posztolta nem volt igazi madár.. Egész addig tagadta a videót, majd a végére odaírta hogy nem igazi madár volt.. Már csak ezzel is elárulta magát
2022. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
92%
Biztos, hogy igazi madár, mert mozgott mindkét videón. Tényleg durva és ijesztő...
2022. márc. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
88%
És hol lehet elolvasni a posztját, amiben írta, hogy játékmadár? Azt is be tudná valaki linkelni?
2022. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!