Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam az udvaromon két...

Találtam az udvaromon két sebesült afrikai szürke papagájt. Van egy régi reptető az udvaromon amiben ara papagájok voltak. Mit csináljak szerencsétlenekkel?

Figyelt kérdés
Próbáltam hívni az orvost de nem veszi fel. A közelünkben nincsen állatorvos, csak két órányira. Nem tudom mit csináljak.

2022. szept. 18. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Akkor vidd el a kétórányira lévő orvoshoz.
2022. szept. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Próbáld megtalálni a gazdájukat. Facebookra írd ki.
2022. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Annyira imádom, hogy gyakorin mindenki cseszett Alaszkában lakik, ÓRÁKRA bármilyen állatorvostól. Érdekes módom, a kaja téma nincs tele olyanokkal, hogy "2 órányira lakok a bolttól", de valahogy állatorvos nincs sehol ebben a picike kis országban.

Tudom, tudom, mindenki Romániában lakik, meg tököm se tudja hol, mert nyilván ott TÉNYLEG nincs állatorvos, arra felé nem is tartanak állatokat, meg még beton ót sincs sehol.

2022. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Egy hónapja túrázás közben én egy sérült szárnyú galambot láttam, de nem tudtam mit kezdjek vele, semmi sem volt nálam amibe beteszem, vagy megfogom 🙁
2022. szept. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült őket befogni? Mind a 2 sérült? Mennyire? Egzotikus állatorvos kell, ha sérültek. A gyűrű alapján ki lehet deríteni a tenyésztőjét, fel lehet venni a kapcsolatot madármentőkkel, illetve papagájos csoportokba fel lehet tenni. A jákó bejelentésköteles faj, biztosan keresik őket!
2022. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%

Facebook Madármentés csoport.

Orvoshoz mindenképpen el kell jussanak, minél hamarabb.

2022. szept. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!