Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan lehet segíteni egy...

Hogyan lehet segíteni egy sérült galambon?

Figyelt kérdés

Most hogy jöttem haza fele láttam egy sérült példányt tiszta vér volt.

Gubbasztott.. Nyitva volt a csőre is.


Nem akartam megfogni mert féltem hogy megmozdul és nagyobb fájdalma lesz.


Ilyenkor mit kell tenni?

Van akit lehet hívni hogy segítsen rajta?



2023. márc. 15. 15:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
Márpedig ilyenkor be kell fognod azonnal. En olyat fogtam, aminek a ragadozó kiette az oldalát. Rohantam vele hanyatt homlok állatorvoshoz, megműtötték, megmaradt. Szerencsére egy szervezet állta a költséget. Azóta már tartós sérültként párba állt és volt kicsinye is.
2023. márc. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szegénynek melyik része sérült? Az mit jelent, hogy "darabok voltak mellette?" 😲


Miből voltak darabok? A galambból?

Akkor neki már a legkegyesebbb a gyors vég lehet, bármennyire is sajnálom és szeretem a galambokat.


Persze tudni kellene hol sérült meg? Talán megtámadta egy karvaj és széttéphette félig? Azt már ne akard meggyógyítani mert csak szenvedni fog.

2023. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55%

Mi a f@sz nem tetszett abban, hogy leírtam én mit csináltam ilyen esetben és hogy sztem hasonlóan kéne eljárni?

Lelki betegek vagytok? Irigyek? Vagy csak szimplán hülyék?

Legalább a design ne lenne ott, az a krva nagy piros karika, hogy NEM HASZNOS A VÁLASZ!

2023. márc. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A hortobágyi madárkórház minden madarat ellát, galambot is.

Kijönni nem valószínű hogy tudnak. Ha be tudod fogni egy dobozba, próbáld meg felvenni velük a kapcsolatot.

2023. márc. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

13-as!

A 11-es választ írtad te? Mert azzal az a probléma, hogy senkit nem érdekel, hogy te mit csináltál, az volt a kérdés, hogy mit kell csinálni.

A válasz pedig az, hogy semmit. Ha valaki erre pénzt, időt pazarol, az inkább költse ezt az összeget pszichiáterre.

2023. márc. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én tudok Nyíregyházán egy madárkórházat, ahol szívesen ellátják ihgyér is, csak oda kell vinni, és ha lehet, még élve. Bár már most 4. napján van. Igyekezz, és szállj vonatra.
2023. márc. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!