Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Madárbarát kertünk van, kis...

Madárbarát kertünk van, kis táblát is kaptunk az MMEtől, szomszédunk hozni akar egy kijárós macskát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Beszéltünk már velük, hiába.
2023. máj. 11. 07:51
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
24%
Kíváncsi vagyok a "Kijárási Tilalmat " hogy fogják betartatni egy olyan macskával akinek nincs tényleges gazdája,otthona.Barátságos,időnként megjelenik,kunyerál egy kis kaját,hagyja magát babusgatni,aztán odébbáll,és két házzal arrébb megint eljátssza ugyanezt...
2023. máj. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
27%
Nézd szerined a macska a fogyóezköz, mások szerint meg a madár...Budapest zöldebb részein már anni széncinke van mint régen a veréb. Boldog-boldogtalan teszi ki a marárgolyót akkor is amikor nem kéne (MME szerint okt-áprilisig etessük). Engem idegesítenek, hogy szétcseszik az erkélyt, odaszoknak a galabok is, mégesem azon jár az eszem, hogy csúzlival lövöldözzem őket, vagy balhézzak a szomszédokkal akik etetik.
2023. máj. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 A kérdező kommentje:

51 nagyon egyszerűen. Mint a kutyákat is. Ha chipje van gazdája is. Ha nincs és jelentkezik a gazdája akkor megy a bünti, ha meg nem jelentkezik akkor 2 hét gyepmesteri telep. Mint a kutyáknál szokás. Érdeke lesz majd mindenkinek chipelni, azonosítani, ha viszont akarja látni.


Másképp nem lehet megoldani. Azért a gazdáknak is tenni kell valamit az állataikért.

2023. máj. 12. 16:56
 54/58 A kérdező kommentje:

52 szerintem költözz vissza a 8kerbe.

Ekkora tudással lenne ott helyed.

2023. máj. 12. 16:58
 55/58 anonim ***** válasza:
21%

Teljesen mindegy, kinek jelentgeted, mert a jegyző ennél súlyosabb esetekre is nagy ívben szrik.


Elhozzák a macskát, te semmit nem tehetsz ezellen, maximum drasztikus megoldással, amikor átjön a telkedre - mondom ezt macskabarátként.

2023. máj. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
36%

52-es miért is menjen a 8kerbe? Van igazság abban amit mond. Engem ugyan nem zavarnak a madarak (csak a galalamb), de a macskák se. Viszont belőled fröcsög a macskautálat. Remélem nem kezded mérgezni őket vagy ilyesmi :(

Amúgy szerintem az élet természetes része és mindig az is volt, hogy néha elkapnak a macskák egy-egy madarat. Az természetben is prédaállat...

2023. máj. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 A kérdező kommentje:

56os,itt van egy kérdés, itt érdekes mindenki azt állítja hogy a macskát telken belül kell tartani, mindegy hogy hogyan, oldja meg.

Ahogy a kutyáknál is ezt írják.


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__12245826-sz..

2023. máj. 16. 08:38
 58/58 qkker1 ***** válasza:

"Utolsó szűnjél meg létezni itt!"


Már megszűnt/tették!


"A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!"

2023. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!