Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van 1 hulámos papagájom 1hete...

Van 1 hulámos papagájom 1hete him de megszeretném szeliditeni kézre száljon stb ne féljen hogy kezdjek neki? és még megszeretném pár szóra tanitani?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy hét az semmi. Még hozzád sem szokott rendesen. Legyél vele türelmes. Én mondjuk vennék neki párt, nekem párom van, de a hím attól függetlenül a kezemhez van szokva. Ehhez azonban idő kell. Szerintem nem jó, ha egyedül van egy madár, beszélni is csak azért tanul meg, mert magányos. Képzeld el az életedet úgy, ha soha többé nem látnál embert.
2010. nov. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia,azt hiszem egyszer mar valaszoltam ezzel a papagajjal kapcsolatban!Úgy tudod erre raszoktatni,hogy a tenyeredet reggelente,mikor eteted beteszed a madarhoz,először ott menjen ra.Ez is időbe fog telni,de megszokja,később ra fog szallni a kezedre,de ne erőltesd!Nekem is volt madaram,így szoktattam ra,sőt ha megfazott en gyógyítottam a testömegevel szamolva.
2010. nov. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
énmadárkáim ugy szoktak kézhez,hogy egy kis szobába bezárkóztam velük,és nem volt hova leszállniuk,így rám szálltak. 1-2nap.
2010. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
[link] tessék itt egy link itt sok minden van én is innen olvasgattam mert én is most fogok kapni :D sok sikert :D
2010. dec. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!