Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van két hullámos papagájom,...

Van két hullámos papagájom, és az egyik imádja a hintát, amit vetem nekik. A másikat nem engedi oda a hintához. Ez baj? Vagy vegyek más hintát?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 12:30
 1/6 gfero ***** válasza:
szerintem 1-2napon belül oda fogja engedne ,ha mégse akkor vegyél még egyet .egyáltalán rá fér mint a kettő
2010. dec. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem horribilis összeg!A nyugalom kedvéért vegyél még egy hintát!
2010. dec. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Beus35 ***** válasza:

ha nagy a kalitka vegyél még!!

De édesek lehetnek!!

2010. dec. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon édik, és nagyon tetszike neki a hinta, mert az alján van egy ilyen kis harang, és azzal játszik, meg lehet hogy veszek nekik egy tükröt is,(Nem tudom, lehet, hogy elmegy a hintától, és magát fogja nézni a tükörben, remélem hogy NEM.)
2010. dec. 7. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:
:D Nekem úgy csinálják hogy egyik este az egyik a másik este a másik alszik rajta:)
2010. dec. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Beus35 ***** válasza:

Nekem egy papagájom van,hintáján van csengő,még a hintán is tudja püfölni a csengőt,amúgy abba alszik!

Van tükre is,azon is van csengő,és van olyan,amin 3csengő van!

Ezeket szereti,meg van egy pici odu,amiből kilóg egy kis papagájfej,na azt meg úgy szeretgeti,mintha élő lenne...nagyon édes...

2010. dec. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!