Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem akar kijönni?

Miért nem akar kijönni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb 4 hónapos hullámosom akárhogyan szeretném nem kívánkozik ki a kalitból. Az ujjamra ültetem, és ahogy húznám ki a kalitka ajtajából visszaugrik. Egyedül van és szeretnék minnél előbb megbarátkozni vele, de láthatóan az ujjamtól nem, viszont tőlem még fél. Hogyan hitessem el vele hogy kint is biztonságban van?
2011. jan. 21. 22:04
1 2 3
 11/24 Beus35 ***** válasza:

Sajnos nálunk nincsenek kézhez szoktatva,de így is aranyosak!

Állandóan figyelnek,és produkálnak!

Kicsit irigy vagyok arra,ami neked sikerült!!

2011. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Talán azért mert nálad többen vannak és meg van a társaság. Bár olvastam olyanról akinek így is sikerült... furcsa hogy én mondom neked de próbáld meg :)
2011. febr. 2. 15:12
 13/24 Beus35 ***** válasza:

Gyuri előtte is ilyen volt!

Azért mindig próbálkozom!

Tegnap a szobanövényeket kezdték el csipkedni,eddig nem zavarta őket,most meg igen!Mindig találnak valami új dolgot!

2011. febr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Ez igaz :) Ma is kint volt Petike és a polcon szokott sokat csücsülni ha kijön és csak ma vette észre, még a ballagásomra kapott ajándékon a szalagot és azzal játszott :) Szeretnék neki majd venni labdát, úgy hallottam szeretnek labdázni.
2011. febr. 3. 18:28
 15/24 Beus35 ***** válasza:

Labdát??

Ezt még nem hallottam,milyet???

Most nálunk a szobanövényt csipkedik:-))

Azon lógnak,meg hintáznak!!

2011. febr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Youtube-on is lehet látni faja videókat ahogy labdával játszanak. Műanyag és ilyen rácsszerkezetű, nézd meg mert nehéz leírni. Jól beletudnak kapaszkodni meg tudnak vele birkózni :)
2011. febr. 7. 16:47
 17/24 Beus35 ***** válasza:

De azok nem hullámos papagájok,nem??

Nagy papagájok tudom,hogy játszanak!

2011. febr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Én szerintem láttam hullámost is :) Mindegy, ha nem drága egy laszti egy próbát megér nekem. Egyébként tegnap reggel magától kijött! Végre... már 5 napja volt nyitva az ajtaja. Viszont mi mentünk el otthonról suliba szóval kicsit féltem hogy baja lesz, de sokat volt kint már nem repül neki semminek. Ajtót rácsuktuk, mikor anyum haza délután akkor is kint volt :) Aztán 5-6 fele visszament a helyére.
2011. febr. 9. 06:32
 19/24 Beus35 ***** válasza:

Írd meg ha játszanak vele!!

Aranyosak ahogy repülnek ugye???

2011. febr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Igen :). De az enyém hamar elfárad, vagyis repked egy percet kb és úgy kapkodja a levegőt mintha víz alatt lenne.
2011. febr. 9. 18:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!