Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem akar kijönni?

Miért nem akar kijönni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb 4 hónapos hullámosom akárhogyan szeretném nem kívánkozik ki a kalitból. Az ujjamra ültetem, és ahogy húznám ki a kalitka ajtajából visszaugrik. Egyedül van és szeretnék minnél előbb megbarátkozni vele, de láthatóan az ujjamtól nem, viszont tőlem még fél. Hogyan hitessem el vele hogy kint is biztonságban van?
2011. jan. 21. 22:04
1 2 3
 21/24 Beus35 ***** válasza:

Nálunk a kislány fürgébb,és többet repül,mint a fiú!

És ricsítva repülnek:-))

2011. febr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Mennyi idősek? Gondoltál már arra hogy legyenek kis hullámosok? :)
2011. febr. 10. 20:48
 23/24 anonim ***** válasza:

SOHA ne hagyjátok kint felügyelet nélkül mert baja eshet. Pl.szétrágja az áram alatt lévő kábeleket, nekirepül az ablaknak, lenyel valami apró dolgot amitől megfullad, beleesik egy vázába amiben eltöri a szárnyát vergődés közben, stb.

Olyanok mint a gyerekek ha valamit megtiltasz nekik akkor amint elfordulsz azt csinálják. Én a hullámosomnak nem engedem a képek tetejére mert elkezdi rágni a falat. Ha ott vagyok nem rosszalkodik de ha kimegyek pl. inni akkor mire visszamegyek az egyik képen üldögél.

Ha nem akar visszamenni de el kell mennetek akkor inkább hirtelen dobjatok rá egy rongyot és tegyétek vissza. De a legjobb ha délután engeditek ki hogy legyen idő arra amíg magától bemegy.

2011. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Beus35 ***** válasza:

Gyuri 4 éves múlt,a kislányt karácsonyra kapta!!

Kislány kb. fél éves lehet!!


Én csak akkor engedem ki ha otthon vagyunk!!

Szigorúan bezárom őket,ha elmegyünk,mert nagyon rosszak mióta együtt vannak!!

Tényleg olyanok,mint a gyerekek!!

2011. febr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!