Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Baj ha a tojó papagájom nem...

Baj ha a tojó papagájom nem csiripel?

Figyelt kérdés
A hím folyamatosan csiripel de a tojó nem nagyon akar csipogni, nem tudom ez baj e, vagy csak más a jellemük.
2011. jan. 28. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ hogy milyen fajtáról van szó de általában a hímek szoktak csipogni,énekelni.

A tojó hullámosomnak néha be nem áll a csőre de általában csendes akárcsak a tojó nimfám. A hím nimfám viszont egész nap fütyül,énekel.

Ha aktív,eszik,iszik akkor szerintem nincs semmi baja.Amúgy milyen fajta?

2011. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha több órát eltöltesz a megfigyelésükkel, rá kellene érezned, milyen a személyiségük. Télen lehangoltabbak, fontos, hogy legyen benn náluk csemegerúd. A Vitakraft márkájú nagyon egészséges. Olvass utána, pl. saláta, uborka. Az enyémek ezt szeretik. A savanyú dolgokat egyikük sem ette.
2011. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Vitakraft vitaminrudaknál(magoknál) figyelni kell mert már többször vettem olyat amiben pókháló vagy döglött molylepkék voltak ezért én inkább áttértem másik jobb minőségű márkára.
2011. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, amúgy hullámosak.:)
2011. jan. 29. 09:19
 5/5 Beus35 ***** válasza:

Nálunk a lány,lassan kezdett el hangot adni!

Kb.1-2 hét telt el,most már nagy hangja van!

Szerintem ahogy megszokta a helyet kinyílt a csőre:-))

2011. jan. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!