Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájunk liheg és...

Hullámos papagájunk liheg és bizonytalanul áll a lábán, és nem is olyan aktív, mint szokott lenni. Visszük dokihoz, amint lehet, de addig is érdekelnének vélemények, tapasztalatok. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 22:34
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Még ha tudnám a számát, sajnos akkor sem az én pénzemmel játszom (nincs munkám egy éve, örülök hogy nem dobtak még ki), más helyett meg nem dönthetek ezekről... Megpróbálok hatni rájuk, mást nem nagyon tehetek :/
2011. máj. 3. 12:15
 12/20 anonim ***** válasza:
Na jó, te ismered a saját lehetőségeid.. Akkor én nem tudok jobbat, mint drukkolni, hogy elég erős a kismadár, és túléli.
2011. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszi... Holnap már itt lesz "kéznél" a dokink, akkor elvileg viszik, ha megmarad... Csak félek késő lesz, ha életben is marad addig :/
2011. máj. 3. 12:31
 14/20 anonim ***** válasza:
Mindenképp írd majd meg, mi lett, nagyon érdekel a kiscsuri sorsa:) Addigis semmiképp ne érje kis huzat sem, akármi is a baja, ha a levegőt furán veszi, nem tesz jót neki:/ Drukkolok!
2011. máj. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi, megírom majd!
2011. máj. 3. 13:25
 16/20 Beus35 ***** válasza:

Melegbe legyen!

Sokat nem tudsz tenni!

Sajnos a kis papagájok a betegséget nem élik túl!

Remélem szerencséd lesz!

2011. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Reggel elpusztult :(
2011. máj. 4. 11:27
 18/20 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom.:( De lehetett rá számítani. Miután elkezdenek gubbasztani, egyszer csak hirtelen jobban lesznek, akkor több, mint valószínű, hogy az az utolsó napja.
2011. máj. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Igen, én sem vagyok meglepve, de azért örültem volna, ha látja doki, és úgy megy el, hogy mindent megtettünk érte...
2011. máj. 4. 14:38
 20/20 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt hívják a "halál utolsó mosolya" Az embereknél is megfigyelhető, még reménykedsz h na jobban van és szép csendben észrevétlenül elmegy.
2011. máj. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!