Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Vadgalambokat milyen méreggel...

Vadgalambokat milyen méreggel lehet kinyírni? Már aludni sem tudunk a nagy zajtól, amit csapnak. Borzasztó, hogy mennyire megkeserítik a mindennapjainkat.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 22:03
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Állatbarát vagyok, de nincs más választásom, meg kell mérgeznem őket, vagy mi kerülünk az idegosztályra.
2009. ápr. 1. 22:03
 2/36 anonim ***** válasza:
68%
asszem apu patkánymérget szórt az erkélyre, megették és ennyi. Kertészeti boltban tudnak segiteni, kérdezz rá.
2009. ápr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem jobb lenne elriasztani őket. Szakemberek tanácsot is tudnának adni, mit lehetne tenni. A mi szomszédságunkban egy szórakozóhely van, ahol hajnalig bömböltetik a zenét. Szerintem akkor inkább a galambok.
2009. ápr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 Fecc ***** válasza:
55%
Én Légpuskával szoktam elintézni őket.
2009. ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
55%
Rakjál ki egy Lenin-szobrot.
2009. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
37%
Egy állatbarát miért mérgezne galambokat?Biztos van más választás is,nem kell mindjárt megölni őket.Ne felled,hogy nekik is ugyanannyi joguk van az élethez mint nekünk embereknek.Mi lenne,ha ők is úgy gondolnák,nem tudnak aludni tőlünk,és meg kell mérgezni minket.Nekik az életükről, nektek csak a nyugalmatokról van szó.Elhiszem,hogy nem lehet kellemes, de egy risztásos módszer jobb lenne.De hol laktok egyáltalán, ahol ennyi a galamb?:o
2009. ápr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
35%
szerintem ne öld meg őket vagy akkor ne mond azt hogy állatabarát vagy.INkább riaszd el vagy szólj szakembernek.
2009. ápr. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
28%
Köszi a leszavazásokat,hogy még a leninszobor kirakása is hasznosabb szerintetek?!:D:O
2009. ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
83%
2009. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, a riasztásos módszer 150 ezer Ft-ba kerül, utána néztem. Ez ki van zárva.

Aki úgy ítélkezik, hogy még nem volt ilyen helyzetben, az még nem élte át azt, amit mi. Lassan se éjjelünk, se nappalunk. A csőrükkel még az ablaküveget is kopácsolják. Borzasztó.

2009. ápr. 2. 20:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!