Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Vadgalambokat milyen méreggel...

Vadgalambokat milyen méreggel lehet kinyírni? Már aludni sem tudunk a nagy zajtól, amit csapnak. Borzasztó, hogy mennyire megkeserítik a mindennapjainkat.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 22:03
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
19%
ez most durva lesz, de mit képzelsz te magadról? Kivagy te? Csak úgy megölnéd őket? Én 12 éve élek galambok között, engem is zavarnak néha, mégse bántottam soha egyet se. Gondolkozz kicsit mielőtt írsz valamit, veszel egy papagájt, elkezd csacsogni akkor adsz neki 2 marék mérget csak hogy ne csacsogjon? Hogy lehetsz ilyen szívtelen? Hát normális vagy te? És tiltsanak le ez miatt nem érdekel, de ha megtudom hogy bántottál csak 1 galambot is, olyan pert adok a nyakadba, azt is megbánod hogy nem költöttél a riasztásra, akkor költözz el ha annyira zavar, vagy szórj nekik az udvarra kenyeret, és csöndbe lesznek, nálam mindig bevált, csak hát az ész előtt a hülyeségek állnak, és ezt most halál komolyan mondom
2009. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Az utolsónak üzenem, nem én vásároltam a közel 40 db galambot, tehát nem önszántamból választottam ezt a brutális helyzetet. Ráadásul csak 2 éve téboly az életünk miattuk, pedig már rég itt lakunk, de csak 2 éve bukkantak fel.

Jó tanács: Kit akarsz feljelenteni és miért? Milyen bizonyítékod van? Egy vétlen kérdés? Mielőtt bárkit is jelentgetni akarsz, nézz szét, hogyegyáltalán kit is akarsz feljelenteni, mert te sem tudod, hogy ki vagyok és nem is fogod megtudni. Sok kamu kérdés van ezen az oldalon, mindenkit feljelentenél?

2009. ápr. 3. 15:21
 13/36 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem vannak erre szakemberek, akik befogják őket, nem tudom biztosan, de nézz utána. Galambok még mindig jobbak, mint egy hülye éjjel is zajt bömböltető szomszéd. (ja, és ne mondd, hogy nem sejtem, milyen lehet, mert 7 papagájjal és fiókákkal élek egy szobában, de ők jobban nyugton hagynak, mint a hülye alattam lakó szomszéd)
2009. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
5%
hát jah, én 4 nimfával és 3 hullámossal lakok együtt, megállás nélkül pofáznak este is, meg a galambok is, és én se úgy kívántam hogy jöjjenek, jöttek maguktól is, és kilehet deríteni hol laksz, tudod a technika, és a mai világba bármit meglehet tudni, még azt is 3 évvel ezelőtt milyen színű fehérneműt hordtál, nem kéne hozzá nagy hajcihő, jah és ha ezt egy kamukérdésnek szántad hát bocs, de rohadtul nem volt vicces
2009. ápr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Az hogy kiderítsz egy lakcímet, még semmire sem bizonyíték és semmit sem bizonyít. Vedd fel jogásszal a kapcsolatot, mit lép erre. Hiányosak a jogi ismereteid!
2009. ápr. 5. 09:50
 16/36 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell elítélni őt azért,amiért zavarják a galambok.Ha mér annyira elviselhetetlen nincs más megoldás főleg ami lehetőleg olcsó is.Nálunk is rengeteg galamb van,az erkélyen mászálnak egész nap,a karmaikkal meg leszedik a festéket,ráadásul itt turbékolnak egyolytában,de erre még rájönnek a varjak,szajkók vagy mik jah és a legjobbak a denevérek:S,kész állatert a mi házunk isXD
2009. ápr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk itt falun is rengeteg a vadgalamb és ilyenkor tavasszal rendesen rákezdik. Engem az idegesítenek amikor már reggel 5-kor szépen elkezd bele huhogni a gázkonvektor kéményébe és csak úgy zeng a szoba. Ez olyan idegesítő tud lenni, hogy pizsamában kint hajigálom őket kora reggel.Hát olyankor én is kiírtanám mind:-)
2009. ápr. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:
7%
Lökd be a metrószerelvény alá.
2009. ápr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
24%
És ha az ablakok elé kötnél egy madzagot amin lógnak le rongydarabok vagy papírdarabok? Esetleg vmi hangosabb dolog, ami csörög? Az távol tarthatja őket, mert nem tudnak leszállni a párkányra. Azt hiszem, egy db madzag nem kerül 150.000-be, és humánus is. És ha képes lennél megmérgezni egy madarat,tényleg nem vagy állatbarát. Amúgy lakótelepen élek, itt is rengeteg a galamb, és a madzagos módszer bevált az itt lakóknak. Próbáld meg, nem kerül sokba, hátha bejön.
2009. ápr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
71%
Azért ez mégis csak durva amit írtál neki, elhiszem hogy szereted a madarakat de akkor sincs neked sem jogod így beszélni egy emberrel!te nem zavarod el őket ő meg azt csinál amit akar a saját erkélyén.
2009. ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!