Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyen gondozzam hullámos...

Hogyen gondozzam hullámos papagájom?

Figyelt kérdés
Egy két kérdés a hullámos papagájokról: 1.Ha letakarom télleg csöndben marad? 2.Ehet dinnyét? 3.A körmeit végni kell? 4.Ha igen hogyan? előre is köszi a válaszokért
2011. aug. 22. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is vannak papagájaim és ha letakarom őket akkor csöndbe vannakmert azt hiszik itt az ideje aludni :) de csak este szoktam letakarni mert ha reggel felkell a nap 3 óra körül akk már dalolnak x)
2011. aug. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. aug. 23. 10:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak akkor takard le ha nagyon szükséges mert a teljes sötétségben nem tudnak tájékozódni ezért nem érzik jól magukat. Nekem 4 papagájom van de sose takarom le őket mert ha világos is van a szobámban addig csendben vannak amíg fel nem kelek.

Ehetnek dinnyét.

Az ülőrudak nem permetezett gyümölcsfaágak vagy fűzfaágak legyenek(félig vagy még addig se tudja átfogni a lábujjaival őket) és akkor nem kell vágni a karmait mert lekoptatja. De ha valamiért mégis le kéne vágni akkor vidd el egy állatorvoshoz mert ha nincs tapasztalatod könnyen belevághatsz az ereibe. Lógass be neki vékonyabb fűzfaágakat rágni és vegyél fából készült játékokat is hogy a csőre se nőjön meg.

2011. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!