Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy fontos papagájos kérdés (? )

Egy fontos papagájos kérdés (? )

Figyelt kérdés

hullámos papagájaim letojtak (4 db tojás)

mire kikelnek kb 2 hét, mikor jön az ősz. Ők kint röpdében vannak nyáron, de a hideg évszakokban bent fűtött helységben. Mikor vihetem be őket? nem fogják kidobálni a tojásokat/fiókákat, ha a nagy kalitkával együtt visszük őket másik helyre?

( googleba nem találtam semmit, bunkók kíméljetek)


2011. aug. 23. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Megeszik őket ez a szokásuk. Nálam is ez volt
2011. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rizikós. De nem tartom valószínűnek, hogy két hét múlva (amikor kikelnek) aztán 5 hét után (mikor már önállósodnak) olyan hideg legyen, hogy be kellene vinned fűtött helyre őket.

A hullámos ellenálló fajta. Majd ha éjjel fagypontot közelít a hőmérséklet, akkor beviheted őket.

2011. aug. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. :)
2011. aug. 23. 17:43
 4/6 anonim ***** válasza:
én papagály tenyésztő voltam! Nálam is ez volt a helyzet és ne aggódj nem lesz semmi sépen kiköltik majd!
2011. aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3. voltam


én akkor vittem be őket mikor északa már lehűlt a levegő 2-3 fok alá!

2011. aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)))
2011. aug. 24. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!