Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem eszik a hullámos...

Miért nem eszik a hullámos papagájom?

Figyelt kérdés
3 órája elhoztam egy hullámos papagájt nagyszüleimtől. Körülbelül öt éves, berendeztem neki egy ideiglenes kalitkát, adtam neki inni és enni, de nem evett azóta sem. Mit kellene tennem?
2011. nov. 13. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Kicsit megnyugszik, aztán fog enni-inni is.
2011. nov. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
azért nem eszik mert nem mérte fel a terepet és kicsit fél
2011. nov. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Idő kell neki, hogy megszokja az új környezetét. Idővel fog enni és inni is, kicsit nyugton kell hagyni őt.
2011. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már jól elvan a tükörrel, remélem hamarosan kajál is, nehogy nekem itt elpusztuljon szegénykém. :D
2011. nov. 13. 17:54
 5/14 anonim ***** válasza:

A tükröt,csengőt,műpapagájt azonnal dobd ki!!!!!!!!

A legártalmasabb dolgok közé tartoznak. Inkább vékony leveles fűzfaágakat és fából készült játékokat adj neki ne ilyen vackokat.

2011. nov. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak tükre van, de az miért ártalmas? Úgy vettem észre, tetszik neki.
2011. nov. 13. 22:19
 7/14 anonim ***** válasza:
Mentális problémákat okoz és ha eteti begygyulladást kaphat tőle. És mivel egyedül van gondolom meg akarod szelídíteni de a tükörtől agresszív lesz tehát sose fogod tudni.
2011. nov. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az én papagájom már lassan 3 éves és nem halt meg a tükörtől...Szerintem ezt felfújják egyesek, hogy baja lesz tőle.
2011. nov. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

kb. 10 éve van egy ismerősömnek papagája (2, az első elrepült :( ), tükörrel, néha műpapagájjal, egyéb játékokkal, amíg szét nem szedi.

A madárka kifejezetten szelíd, barátságos és semmi baja.

2011. nov. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha szerinted nem ártalmas akkor keresd meg ezt a kérdést: Volt olyan papagájotok, aki mentálisan "összeomlott" a tükör miatt? és nézd meg a válaszokat. Szerintem ez elég bizonyíték.
2011. nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!