Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem eszik a hullámos...

Miért nem eszik a hullámos papagájom?

Figyelt kérdés
3 órája elhoztam egy hullámos papagájt nagyszüleimtől. Körülbelül öt éves, berendeztem neki egy ideiglenes kalitkát, adtam neki inni és enni, de nem evett azóta sem. Mit kellene tennem?
2011. nov. 13. 17:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én annak hiszek, amit tapasztalok. Semmi probléma nincs, pedig 3 papagájom is van évek óta.
2011. nov. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A te papagájaidnak nincs baja tőle.Ok De a te papagájaid ott vannak egymásnak tehát pl. nem a tükröt etetik hanem egymást. Az ismerősöd papagája pedig mivel nagyon szelíd a tükörképe helyett ami nem válaszol az udvarlására,nem vakargatja a fejét,stb tehát csak van inkább az embereket választotta párjául,társául. Ha nem így lenne akkor a tükör mellett üldögélne egész nap és nem foglalkozna az emberekkel. De a kérdező papagája egyedül van és mivel 5 éves nem hiszem hogy szelíd tehát nincs mása csak a tükörképe így a tükör lesz a társa,párja és így viszont már ártalmas neki.
2011. nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mit tehetnék azért, hogy a lehető legjobban érezze magát? Így került hozzám, szeretném, ha jó lenne neki.
2011. nov. 14. 21:41
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem papagájnak társ kell. Tehát még1 papagáj.

Azóta az én papagájom is sokkal boldogabb és elevenebb.

2011. nov. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!