Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ma fel fedeztem hogy van a...

M.mónika kérdése:

Ma fel fedeztem hogy van a házunktól nem messze egy csipke bogyó bokor ami tele van verebekkel. Szeretnénk őket etetni vittünk is ki nekik szalonnát és diót. De mást esetleg nem tudnátok ajánlani hogy mit lehet ilyenkor nekik adni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 15:29
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Egereket v. patkányokaat? Nah hát akkor figyeljen ide minden kedves ˝negatív kommentelő˝ igen jó látjátok verebeket akarok etetni mivel van egy 2 éves kishúgom akinek igen is nagyon tetszik a madarak etetése és örömmel nézi ahogy napról napra megeszik amit kiviszünk nekik.... Úgy gondolom h inkább ilyen példát mtassunk neki mint azt hogy az állatokat bántsuk és gyilkoljuk... Mert 1000x inkább így álljon hozzá az állatokhoz mint h az állatokat bántani kell stb...... És ez egyfajta felelőséget tanít a számára mert ez egy napi program a számára és hatalmas örömet szerzünk neki azzal h lássa felnőni a verebeket... Éppen ezért mondom hogy ha BÁRKINEK BÁRMILYEN problémája van azt ne itt és ne most fejtse ki!!! Ha viszont valamilyen ötletetek van azt szívesen fogadjuk!!
2012. jan. 29. 15:59
 12/39 anonim ***** válasza:
Csinálj azt amit akarsz nem szólok bele, de ha majd elszaporodnak a verebek akkor az lesz a baj hogy tele sz*rnak mindent.
2012. jan. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik Kippkopp mesekönyvben épp verebet etet Kippkopp kint a mezőn a csipkebokron. A címre nem emlékszem. Megvan a húgodnak?
2012. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Kedves 1. kommentelő: A házunkhoz kb.: fél km-re vannak tehát ha elszaporodnak sem lesz semmi gondunk belőlle tehát No Comment van!

2.kommentelő: Nem,nincs meg a húgomnak,kár h nem emlékszel a címére :D

2012. jan. 31. 14:50
 15/39 anonim ***** válasza:

NYÁRON NEM GYŐZZÜK ŐKET LŐNI LÉGPUSKÁVAL, ANNYI VAN BELŐLE. EZEK A ROHADT FÉRGEK FELZABÁLJÁK A TERMÉST, TELESZARJÁK AZ ABLAKPÁRKÁNYT. HA TEHETED, RAKJÁL 1 CSIPET PATKÁNYMÉRGET A SZALONNACSÍKOKRA... MAJD MEGLÁTOD, HULLANI FOGNAK, MINT A LEGYEK, NYÁRON NEM KELL ANNYIT TAKARÍTANI.


CSAK A GOND VAN VELÜK. EGYÉBKÉNT LEHET KAPNI VERÉBKABÁTOT A TESCOBAN. RÁJUK KELL ADNI, ÉS ÚGY KEVÉSBÉ FOGNAK FÁZNI.

2012. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Ó Istenem, mennyi szánalmas paraszt ember van! Ezeknek a kedves verebet lövő, gyilkolászós kedvű embereknek kívánom, hogy bárcsak ők is verébnek születtek volna, hogy agyonlőjék őket...vagy mérgezzék meg szalonnával. De azt se bánnám, ha patkányként születnének újjá. A verebek is ugyanolyan állatok, mint az énekesmadarak, és nem hiszem, hogy olyan egetverő probléma lenne, ha egy párnak enni adnak. Csak néhány ember hiszi azt, hogy joga van mindenhez! Egyék csak meg a termést, vagy szarjanak az ablakpárkányra, engem nem érdekel, én szeretem a verebeket, és undorítónak tartom, hogy egyes emberek mit csinálnak az állatokkal.
2012. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az előző válaszom tényleg túl durvára sikerült, ha lehet, kérem töröljék! Csak viccnek szántam. Valójában nagyon szeretem az állatokat!
2012. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Városi vagy? Ha az akkor tudod a parlagi galambok össze szarnak mindent, zajonganak, szemetelnek, hullajtják a tollukat. Majd akkor lesz gáz ha annyira elszaporodnak a verebek mint a városi galambok. És akkor majd az lesz a baj.
2012. febr. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
hát, ez tényleg szánalmas, hogy egyesek ekkora gerinctelen férgek, hogy szerencsétlen verebeket lövik le, akik nem tehetnek aról, hogy verébnek születtek. Szerintem minden élőlénynek wan joga ahoz, hogy az alap szükségletekben ne szenvedjenek hijányt! És mintha te nem zabálnál meg 1 szelet kenyeret amit úgy találsz és már kopog a szemed az éhségtől és mint ha te nem szarnál ösze mindent, ha nem lene wc.
2012. febr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
De a verebek nem ember fejjel gondolkodnak, én is lőttem le hajjaj,Nem csak az ember pusztítja hanem a vércsék is elejtik a kisebb madarakat.
2012. febr. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!