Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ma fel fedeztem hogy van a...

M.mónika kérdése:

Ma fel fedeztem hogy van a házunktól nem messze egy csipke bogyó bokor ami tele van verebekkel. Szeretnénk őket etetni vittünk is ki nekik szalonnát és diót. De mást esetleg nem tudnátok ajánlani hogy mit lehet ilyenkor nekik adni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 15:29
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam h megeszem a verebet,én csak a csirkés példára válaszoltam!!! (tehát a ˝pihent agy˝ kifejezést helyesen használtam az előbb az ilyesféle emberkékre (mint te! )
2012. febr. 17. 17:42
 32/39 anonim ***** válasza:
Jaj, azt nem rád mondtam, kérdező! :) Az előbbi válaszokban van, aki azt írta, hogy mi van, ha a verebet megsütik (az előző válaszomban írtam, hogy azt elfogadhatónak találom, ha valaki azért öl, hogy megegye az állatot). Ezért írtam, hogy aki verebet eszik, az kínai. Azok esznek meg minden sz*rt.
2012. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok kínai már nem azért mondom! Teljesen mindegy mert hosszú ideig tudnánk vitázni ezen. Főleg hogy van gazdaságom és a verebek megesznek mindent, a csirkéknek az etetőjéből a csirke tápot megeszik. És szaporodnak is karvaly vagy vércse sajnos nincs erre. Szóval a lövöldözésen kívül nem tudok más megoldást. és szerintem ti sem örülnétek hogy ha az összes bokor végig lenne sz*rva. Cinkéknek tettem ki fészkeket és a verebek költöztek bele szóval veréb tenyésztő vagyok. Van itt vagy 100 db gyertek vigyetek ha ennyire szeretitek őket had szaporodjanak máshol is :)
2012. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Akkor bocsánat az 1.-kommentelőtöl csak ugye nem adja ki a felhasználó neveket azért gondoltam h sértésnek szántad!

A 2. kommentelő pedig nem hiszem h a csirkék meg ijednének a verebektől és világgá szaladnak tőlük és rögtön kieszik az etetőből a tápot.... És még ebben az esetben sem gondolom h a gyilkolászás a legjobb módszer!!

2012. febr. 18. 10:02
 35/39 anonim ***** válasza:
Ki mondta azt hogy a csirkék félnek a verebektől? A verebek sz*rnak a csirkék fejére, akkor is ha ott vannak. És megis zabálják a tápot. Akkor mondjatok megoldásokat amivel eltudnám őket üldözni.
2012. febr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

Hadjál már ez akkor is olyan hihetetlen... -.-˝

Még h a csirkék elől meg eszik a tápot....

Akk pl.: Rakjál ki nekik madár etetőt mert valószínűleg azért csinálják mert a hó miatt nem találnak eleséget!

2012. febr. 18. 12:33
 37/39 anonim ***** válasza:
Nem magevők a verebek? Akkor másképp mondom megeszik előlük a búzát, a kölest, a szotyit. És még etessem is őket?? Nem zabálnak eleget?
2012. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Nem érted?! Azért eszik (valószínűleg) a verebek tápját mert éhesek!
2012. febr. 18. 17:32
 39/39 anonim ***** válasza:
amugy senki sem mondta hogy elvezetbol csinalja az a valaki hanem hogy ne tegyenek kart a termesebe es arra nem is gondolsz hogy ha a verebek megeszik a tyukoknak akajat akkor SZEGENY TYUKOK IS MEGDOGLENEK ES A GAZDAJUK IS MERT NINCS MIT ENNIE MERT AZOK A KOSZOS VEREBEK MINDENT FELZABALNAK!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!