Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ma fel fedeztem hogy van a...

M.mónika kérdése:

Ma fel fedeztem hogy van a házunktól nem messze egy csipke bogyó bokor ami tele van verebekkel. Szeretnénk őket etetni vittünk is ki nekik szalonnát és diót. De mást esetleg nem tudnátok ajánlani hogy mit lehet ilyenkor nekik adni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 15:29
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Nah akkor ide figyeljél te ˝kedves kis˝ negatív kommentelő... a verebek lövödözéseire nem tudok mit mondani mert az ilyen ember aki ilyen tettre képes,hogy egy élőlény életét ki ontsa, és egyébként is mi jogotok van ahoz hogy el vegyétek az életüket? Kérdezem én! Semmi,semmilyen jogotok nincs,csak csupán gerinctelen férgek vagytok!!! Nem sajnáltok senkit és semmit sem! Én most nem akarok átkozódni én nem kívánok rosszat nektek de levegőt sem! Egyébként is mit tehet ő arról h verébnek született??? Te is egy hatalmas patkánynak születtél csak éppen van valamilyen emberi formád! Nem régen olvastam (mert olvasni is lehet öldöklés helyett!!) hogy az ilyen emberek (mint ti!) akik nem sajnálják az állatokat azok a családjukat sem szeretik!!! Szóval én etetem őket másnak a véleménye meg teljesen hidegen hat... Akinek van valamilyen értelmes válasza az válaszoljon aki meg nem az meg tartsa meg magának!!!
2012. febr. 15. 18:50
 22/39 anonim ***** válasza:
Nah jólvan elég! Megeszed a csirkét? Tehet a csirke hogy annak születik?? NEM! Akkor meg mi bajod van? Azt a csirkét is ugyan úgy megölték! mint a verebet, talán fájdalmasabban kínozták a csirkéket meg fellógatva viszik őket futó szalagon. És nem értem mi a problémád, és lepatkányozol minket amikor ez teljesen természetes dolog igaz nem lőfegyverrel. Bezzeg a sült csirke ízlik az asztalon mi?
2012. febr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Más dolog élelemért ölni és más élvezetből. Azzal semmi bajom, ha valaki azért öl meg egy állatot, hogy megegye, mert ez az élet rendje. Persze, az már más dolog, hogy kínozni akkor sem kellene közben.


De csak azért megölni egy szerencsétlen verebet, ráadásul MÉREGGEL, mint azt az egyik kedves válaszoló írta, mert odaszarik az ablakra, na az már patkányság. És ha már meg is ölöd, mert annyira nem vagy normális, hogy más állat halálát élvezed, akkor legalább abba ne kötnél bele, hogy más meg akarja etetni őket.


Inkább örülj neki: ha lesz sok veréb, lesz mire lövöldöznöd! Gusztustalan alak az ilyen...

2012. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Nem gusztustalan egyáltalán, azért nem mindegy hogy az ember városi vagy falusi...
2012. febr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Meg a vadászok is "élvezetből" ölnek állatot, ez egy sportá vált, és nem kifejezetten az állat húsára hanem izgalmas az egész.
2012. febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
hát, ez nem igaz, mert akor sem szabad minden állatra lövöldözni!!! És ahoz engedéj is kéne ám, meg egyáltalán egy vadászatra kijelölt hely! És aki nem tartja ezt be, vagyis össze-vissza lövöldözik az számíthat egy jó pénzes bírságra, ha lebukik.
2012. febr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Ez nem azon múlik, hogy az ember városban vagy falun él-e. Minden emberben kellene, hogy legyen annyi jó érzés, hogy nem öl élvezetből állatot. A sportvadászatot is ugyanilyen kegyetlenségnek tartom. Más dolog azért lelőni a szarvast, hogy kordában tartsák a populációt, és más dolog az állat szenvedésének örülni.


A kérdésre válaszolva: szerintem adhatsz nekik szotyolát vagy ilyesmit is, a madarak azt is nagyon szeretik. Sok sikert az etetéshez, örülök, hogy vannak még normális emberek is, segítenek az állatokon. :)

2012. febr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
És honnan tudod hogy a verebet nem sütik meg? :D Eléggé hülyén hangzik :)
2012. febr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Igen képzeld szeretem a csirke húst DE (csatlakoznék előttem szólókhoz) más dolog azért megölni egy állatot h az emberek élelmezését biztosítani tudják és más dolog azét agytalanul lövöldözni,gyilkolni mert nekem most ahoz van kedvem!! És teljesen mindegy hogy városi vagy éppen falusi az illető! Ha normális akkor a vidéki illetve a városi ember is felfogja hogy értelmetlenül gyilkolászni az állatokat hatalmas bunkóság! És én a vadászatot is mélyen elítélem mert az is csak az unatkozó embertársaink pihent agyukból pattant ki... Persze a vadászat is elfogadható addig a szintig amíg az állatok túlszaporodását akadályozzák meg,de amikor már csak azért csinálják h lássák az állatokat szenvedni na az már beteges és elítélendő! Ugyan így a verebek lövöldözésénél is így van!!........
2012. febr. 17. 16:51
 30/39 anonim ***** válasza:
Ha megeszed a verebet, akkor kínai vagy. ;)
2012. febr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!